شروع ثبت نام برای 224 كرسی شوراهای قشم


شروع ثبت نام برای 224 كرسی شوراهای قشم به گزارش فاما کیش هرمزگان فرماندار قشم اظهار داشت: ثبت نام برای 214 کرسی شورای های اسلامی روستا از امروز شروع شد.علیرضا نصری در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه برای مجموع ۵۸ روستا شهرستان ۲۱۴ جایگاه شورا تعیین شده است، اظهار نمود: شوراهای روستایی برمبنای آمار جمعیتی از ۳ تا ۵ نفر تشکیل می شود.

رئیس هیات اجرائی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اشاره کرد: برای روستا های تا ۱۵۰۰ نفر جمعیت ۳ منتخب و بیشتر از آن با ۵ منتخب، شورا تشکیل می شود.

نصری افزود: از مجموع ۲۶ روستای بخش مرکزی ۱۴ روستا واجد شورای ۳ نفر و ۱۵ روستا با ۵ نفر شورا تشکیل می شود.

وی همین طور از ۷ روستا با جمعیت تا ۱۵۰۰ نفر در بخش شهاب و ۱۷ روستا با جمعیت مشابه در بخش حرا اشاره و اشاره کرد: بخش های شهاب و حرا به ترتیب از، ۹ و ۲۳ روستا تشکیل شده اند.

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به اینکه برمبنای اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات کشور، ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستا از ساعت ۸ فردا دوشنبه ۱۶ فروردین به مدت یکهفته انجام می شود، بار دیگر از کسانی که در خود یا اطرافیان توانایی ایفا نقش و ارائه خدمت در جایگاه شوراهای روستایی را سراغ دارند دعوت کرد برای ثبت نام اقدام یا اطرافیان را تشویق به ورود به صحنه کنند.

منبع:

1400/01/16
20:02:11
5.0 / 5
637
تگهای خبر: قشم , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش