خبر خوش استاندار در جمع خبرنگاران:

هرمزگان مجوز واردات واكسن كرونا دریافت كرد


هرمزگان مجوز واردات واكسن كرونا دریافت كرد هرمزگان استاندار هرمزگان از دریافت مجوز یکی از مجموعه های تولیدی هرمزگان جهت واردات واکسن کرونا خبرداد.



فریدون همتی بامداد امروز(۱۶ اردیبهشت ماه) در حاشیه در آیین افتتاح فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در بندرعباس، در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: امروز شاهد شروع مرحله سوم کارآزمایی واکسن ایران-کوبا در بندرعباس هستیم.

وی با اعلان اینکه اطمینان دارم با اعتماد مردم به این واکسن که تولید متخصصان داخلی مان است، به سمت بهبود شرایط کشور پیش می رویم، افزود: امروز کشورمان پا به پای کشورهای پیشرفته در تولید واکسن کرونا پیشقدم و پیشرو است.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه جهت استفاده گسترده از واکسن کرونا بیشتر امید خودرا به واکسن داخلی بسته ایم، اشاره کرد: امیدواریم نتایج این مرجله هم مفید و مناسب باشد تا شاهد تولید انبوه آن باشیم.

استاندار هرمزگان با اعلان اینکه به موازات دریافت سهمیه واکسن کرونا وارداتی یا تولیدی داخل، از چند وقت قبل یکی از مجموعه های داخل استان با پیگیری گسترده مان فعال شد، عنوان کرد: این مجموعه مجوز واردات دریافت کرده و امیدوارم موفق شویم نخستین محموله وارداتی را به استان هرمزگان بیاوریم و بخش بزرگی از جمعیت استان را واکسینه نماییم.

وی افزود: با تاکید بر بنگاه های تولیدی و صنایع استان هرمزگان این مسیر را طی خواهیم کرد و امیدوارم نتایج خوبی کسب نماییم که این مجموعه جز سه یا چهار مجموعه دارای مجوز واردات واکسن هستیم.




1400/02/16
18:03:49
5.0 / 5
399
تگهای خبر: بندرعباس , پیشرفت , تخصص , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش