مدیر تعاون روستایی هرمزگان اعلام كرد؛

خرید بیشتر از 17 هزار تن گندم توسط شبكه تعاون روستایی هرمزگان


خرید بیشتر از 17 هزار تن گندم توسط شبكه تعاون روستایی هرمزگان مدیر تعاون روستایی هرمزگان از خرید بیشتر از ۱۷ هزار تن گندم توسط شبکه تعاون روستایی هرمزگان خبرداد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، سیروس اسدپور بیان داشت: در اجرای برنامه خرید تضمینی گندم با همکاری شرکت غله و خدمات بازرگانی سازمان تعاون روستایی در جهت انجام سیاست های حمایتی دولت از بخش کشاورزی امسال کار خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان به صورت تضمینی را شروع کرد.
اسدپور اظهارداشت: از آغاز خرید تابحال بیشتر از به میزان ۱۷ هزار و ۱۰۰ تن گندم در شهرستان های حاجی آباد، رودان و بستک توسط شبکه تعاون روستایی از کشاورزان این شهرستان ها خریداری شد.
وی اضافه کرد: قیمت پایه خرید تضمینی گندم معمولی در سال زراعی جاری ۵۰ هزار ریال برای هر کیلوگرم تعیین شده که این قیمت برپایه پایه خرید با چهار درصد افت مفید و یک درصد افت غیرمفید است.
اسدپور با اشاره به اینکه عملیات خرید در ۵ شهرستان و ۱۰ مرکز خرید در سطح استان انجام می گیرد، خاطرنشان کرد: مراکز خرید شبکه تعاونی روستایی در سایر شهرستان های استان فعال شده و تا آخر برداشت محصول آماده خرید گندم کشاورزان هستند.
در استان هرمزگان بیشتر از ۱۲ هزار گندم کشت شده که بیشترین میزان شهرستان حاجی آباد به خود مختص کرده است.منبع:

1400/02/19
15:21:28
5.0 / 5
337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش