كرونای آفریقایی جان یك هرمزگانی را گرفت


كرونای آفریقایی جان یك هرمزگانی را گرفت هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان ا اشاره به این که تا حالا 44 مورد کرونای آفریقایی در پارسیان، بندرلنگه و بندرعباس شناسایی شده است، اشاره کرد: یک بیمار مبتلا به کرونای آفریقایی در هرمزگان جان باخت.


دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه یک بیمار مبتلا به کرونای آفریقایی در هرمزگان جان باخت، اضافه کرد: فرد جان باخته یک مرد ۷۱ ساله از پارسیان بود.
وی با اشاره به این که تا حالا ۴۴ مورد کرونای آفریقایی در پارسیان، بندرلنگه و بندرعباس شناسایی شده است، اشاره کرد: گرچه تا حالا بیماران مبتلا به کرونای آفریقایی در این سه شهرستان شناسایی شده اند، ولی این ویروس به احتمال زیاد در دیگر نقاط استان نیز پراکنده شده است و مردم شیوه نامه نامه های بهداشتی را جداً رعایت نمایند.
نوروزیان با اعلان اینکه در ایام گذشته نیز یک جوان ۲۸ ساله بر اثر ابتلای به کرونای نوع هندی در میناب جان خودرا از دست داد، اظهار نمود: ۴ بیمار مشکوک به کرونای هندی دیگر نیز شناسایی شده اند و بعد از آزمایش از آنها، نمونه برای تایید به تهران ارسال شده است.
وی با اشاره به این که ۲۲ اردیبهشت، دو نفر بر اثر ابتلای به کرونا جان در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۱۹۵ نفر رسید، اشاره کرد: ۹۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند. حالا در مجموع ۴۴۰ نفر در بیمارستان های استان تحت مراقبتند.
نوروزیان بیان کرد: از مجموع بستری ها، ۷۸ نفر در بخش مراقبت های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۳ نفر از آنها وخیم است.
1400/02/23
10:14:21
5.0 / 5
562
تگهای خبر: بندرعباس , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش