روحانی:

دروغ گفتن برای گدایی رای بدترین كار است


دروغ گفتن برای گدایی رای بدترین كار است به گزارش فاما کیش رئیس جمهور اظهار داشت: تهمت زدن و دروغ گفتن برای گدای رای بدترین کار است.


به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی بامداد امروز در مراسم افتتاح طرحهای مناطق آزاد با تبریک عید فطر اظهار نمود: عید فطر از ذکات و کمک به نیازمندان شروع شده با یاد خدا ادامه می یابد و با رکوع در مقابل خدا آخر می یابد. ما به این اسلام، قرآن و رمضان افتخار می نماییم و آثار این ماه در رفتار و گفتار خود در ماه شوال می بینیم که آیا ماه رمضان خوبی داشته ایم یا خیر.
وی با ابراز امیدواری در خصوص برگزاری انتخابات خیلی خوب اظهار نمود: ما همیشه میگویم انتخابات باشکوهی داشته باشیم اما از انتخابات اخلاقی کمتر می گویم. انتخابات در همه دنیا وجود دارد و برگزاری انتخابات پرشور ویژه کشور ما نیست. اما انتخابات پرشکوه و سالم و مبتنی بر اخلاق اسلامی مورد انتظار ماست. تهمت زدن و دروغ گفتن برای گدایی رای بدترین کار است. ریاست جمهوری مسئولیت سخت و سنگینی است که هر لحظه هزارات مشکل دارد به خصوص اگر رقبا و مخالفان پرقدرت باشند و امکانات زیادی در مشت داشته باشند.
رئیس جمهور درادامه با اعلان اینکه انشاءالله انتخاباتی اخلاقی و خوب داشته باشیم اشاره کرد: همه جناح ها و احزاب در انتخابات حضور داشته باشند و شرکت نمایند و تنوع نامزدها باید پرجاذبه باشد. اینکه بگویم مردم بیاید و حضور داشته باشند منوط به این است که همه تلاش نماییم که نامزدها متنوع باشند اگر تنوع را از نامزدها گرفتید، شکوه و حضور را از انتخابات گرفته اید.
روحانی با اعلان اینکه سه سال و نیم اخیر سختر از شرایط جنگ جهانی اول و دوم و بیماری ها و قحطی ها بود، اظهار داشت: دولت یازدهم و دوازدهم در سخترین شرایط تاریخ کشور بود در ظاهر آمریکا به ما فشار آورد، اما همه دنیا تسلیم شدند و اجازه ندادند که ما از بنادر، بازار و بانکهای آنها استفاده نمائیم و این می شود حصر جهانی. نترسیم و این مسائل را بگوییم اشکالی ندارد بگوییم ترامپ چه جنایتی کرد، می گویند اگر اینها را بگوییم چگونه به دولت فحش بدهیم. اشکالی ندارد آزادید هر چه می خواهید به دولت بگویید، واقعیات را به همه مردم بگوییم که ترامپ چه جنایاتی کرد.
وی افزود: اقتصاد مقاومتی را در این سه سال و نیم دیدیم و آنر ا به معنای واقعی کلمه اجرا کردیم ما در مقابل همه فشارها مقاومت کردیم، البته به مردم سخت گذشت، اما درشدیدترین شرایط، بالای 40 میلیارد صادرات و کمی بالاتر از این واردات داشتیم. مردم کمبود و قحطی احساس نکردند، ولی گرانی را احساس کردند این طبیعت دوران تحریم است لعنت خدا به همه کسانی که مسبب این شرایط بودند مسبب اصلی رژیم صهیونیستی، تندروهای آمریکا و ترامپ بودند، آدرس غلط به مردم ندهیم، خدا و تاریخ از شما نمی گذرد.
روحانی با اعلان اینکه با صبر و مقاومت و وحدت یک ملت می تواند مقابل فشارها بایستد، اظهار داشت: مردم جهاد و فداکاری بزرگی کردند امروز در شصت و هفتمین پنجشنبه شاهد افتتاح های بزرگی هستیم بیشتر از 6 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح کردیم که باعث اشتغال سه هزار نفر شد.
وی همینطور یادآورشد: ما قول دادیم به مردم مهران، قصرشیرین، بانه، اردبیل، بوشهر، اینچه برون که مناطق آزاد ایجادکنیم و خوشحالیم که 7 منطقه آزاد افزوده شد. 15 منطقه آزاد در مرزها داریم که برای ارتباط با کشورهای همسایه و جاذبه سرمایه گذاری و گردشگری مهم هستند. 13 منطقه دیگر اقتصادی هم داریم که باعث رونق اقتصادی می شود. البته در دو سال گذشته به خاطر کرونا سفرها ممنوع بوده و جاذبه گردشگری کمتر شده است.
وی در انتها اظهار داشت: باید امکانات مناطق آزاد مثل سردخانه ها و انبارها تقویت شده و آنها به جاده ها و راه آهن و معادن متصل شوند تا شرایط برای ورود سرمایه بهتر فراهم گردد.
منبع:

1400/02/24
14:46:20
5.0 / 5
348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش