تكاپو هرمزگان برای بازپس گیری حقوقش از مالیات شركت های بزرگ


تكاپو هرمزگان برای بازپس گیری حقوقش از مالیات شركت های بزرگ به گزارش فاما کیش هرمزگان مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان اظهار داشت: با ابلاغ بخشنامه سازمان امور مالیاتی در تاریخ 22 اردیبهشت ماه امسال پرونده مالیاتی اشخاص حقوقی همچون اداره بنادر و دریانوردی که در چند استان فعالیت اقتصادی دارند در استانی که فعالیت بیشتری دارند، رسیدگی می شود.شاکر رضا مریدی بامداد امروز(۲۸ اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: با اصلاح قانون مالیات های مستقیم کلیه افراد حقوقی باید مالیات خودرا در محل فعالیت خود پرداخت کنند.

وی افزود: پرونده مالیاتی اداره بندر شهید رجایی در تهران است و پرونده های مالیاتی سایر شرکت هایی که در محدوده اداره بنادر فعالیت دارند، در هرمزگان بررسی می شود.

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان درباب میزان مالیات پرداختی شرکت های استان در تهران اشاره کرد: به سبب این که اظهارنامه در تهران پرداخت می شود میزان مالیات پرداختی برای ما قابل دسترسی نیست.

مریدی با اعلان اینکه مکاتبات برای پرداخت مالیات شرکتها در استان انجام شده است، افزود: با ابلاغ بخشنامه سازمان امور مالیاتی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه امسال پرونده مالیاتی اشخاص حقوقی همچون اداره بنادر و دریانوردی که در چند استان فعالیت اقتصادی دارند در استانی که فعالیت بیشتری دارند، رسیدگی می شود.

منبع:

1400/02/28
23:44:37
5.0 / 5
650
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش