داوران دهمین جشنواره فیلم اردی بهشت مشخص شدند


داوران دهمین جشنواره فیلم اردی بهشت مشخص شدند به گزارش فاما کیش هرمزگان دبیر اجرایی دهمین جشنواره فیلم اردیبهشت از مشخص شدن داوران این دوره جشنواره خبرداد.مصیب داوری در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: تورج اصلانی، امید خوش نطر و حسن نقاشی سه داور دهمین دوره جشنواره فیلم اردی بهشت را می سازند.

وی با اشاره به اینکه تورج اصلانی فارغ التحصیل کارگردانی از دانشگاه سوره و عنوان جوانترین مدیر فیلمبرداری سینمای ایران را در سال ۱۳۷۹ با فیلم سینمایی خواب سفید را یدک می کشد، خاطرنشان کرد: اصلانی مدیر فیلمبرداری بیشتر از ۵۰ فیلم سینمایی در ایران، کردستان عراق و ترکیه، سخنگوی انجمن فیلمبرداران سینمای ایران، عضو مجمع صنفی تهیه کنندگان سینمای ایران و برنده و کاندید جشنواره های مختلف بین المللی و داخلی را یدک می کشد.

داوری ضمن اشاره به این که امید خوش نظر دانش آموخته‌ی رشته‌ی کارگردانی انیمیشن از مدرسه عالی هنر لوتسرن سوئیس و تأسیس انجمن دانشجویی «خانه‌ی انیمیشن» در سال ۱۳۸۳ در دانشکده ی صدا و سیما از فعالیتهای اولیه ی وی در زمینه ی انیمیشن است، اظهار نمود: خوش نظر علاوه بر داوری در چندین جشنواره‌ی فیلم داخلی و خارجی، برگزاری بخش های ویژه ی معرفی سینمای انیمیشن ایران در اروپا را در این جشنواره ها به عهده داشته است. همچون فعالیتهای دیگر او، ارائه‌ی مقاله های تخصصی و برگزاری Workshop در پاره ای از کنفرانس های بین المللی انیمیشن است.

دبیر اجرایی دهمین جشنواره فیلم اردی بهشت با اشاره به اینکه حسن نقاشی دانش آموخته مدرسه سینما تئاتر و کارشناسی ادبیات دراماتیک از دانشگاه آزاد و عضو هیات مدیره ی انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند است، تصریح کرد: وی علاوه بر مدرس مستندسازی و ساخت مستندهای فراوان و پخش در شبکه های سیما موفق شده جوایز گوناگونی در جشنواره های بین المللی و داخلی کسب کند.

داوری ضمن اشاره به زمان برگزاری آنلاین جشنواره، تاریخ برگزاری این رویداد را سوم الی ششم خرداد ماه سال جاری دانست و اظهار داشت: جشنواره فیلم اردی بهشت در دو بخش استانی با مبحث آزاد و بخش ملی با مبحث خلیج فارس برگزار می شود که در بخش استانی ۹۷ اثر و در بخش ملی ۲۴ اثر متقاضی حضور در جشنواره هستند.

منبع:

1400/03/02
21:41:08
5.0 / 5
344
تگهای خبر: تخصص , خلیج فارس , هرمزگان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش