رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:

صندوق الكترونیكی دریافت رای در بندرعباس رونمایی گردید


صندوق الكترونیكی دریافت رای در بندرعباس رونمایی گردید به گزارش فاما کیش رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان ضمن رونمایی از صندوق دریافت رای الکترونیک بندرعباس از آمادگی یک هزار و ۵۵۱ شعبه دریافت رای در هرمزگان برای برگزاری انتخابات اطلاع داد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، علی رئوفی عصر سه شنبه در آیین رونمایی از اولین صندوق دریافت رای الکترونیکی استان در بندرعباس اظهارداشت: برای نخستین بار بنا است انتخابات شورا اسلامی در شهر بندرعباس به صورت تمام الکترونیک برگزار شود، بنابراین لازم است آموزش های لازم به متولیان امر داده شود.
وی اضافه کرد: آموزش عوامل اجرایی و فنی برگزاری انتخابات در شهر بندرعباس بسیار حائز اهمیت می باشد و باید با جدیت دنبال شود.
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت ها برای برگزار شدن انتخاباتی سالم و بی نقص استفاده خواهد شد و خوشبختانه مقدمات برگزاری انتخابات به خوبی فراهم گشته است.
رئوفی خاطرنشان کرد: شعب دریافت رای در استان مشخص شده است و بر این مبنا یک هزار و ۵۵۱ شعبه برای برگزاری انتخابات در سطح استان آماده شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان نمود: از بین یک هزار و ۵۵۱ شعبه ای که در استان هرمزگان برای دریافت رای مردم در نظر گرفته شده است ۹۹۵ شعبه به صورت ثابت و ۵۵۶ شعبه هم به صورت سیار است.
وی با اشاره به اینکه شعب دریافت رای استان هرمزگان به دو دسته شهری و روستایی تقسیم می شوند، اظهار داشت: از بین شعبه های رای گیری از مردم ۵۰۸ شعبه ثابت در حوزه شهری و ۵۵ شعبه به صورت سیار در شهرهای استان هستند و از سویی دیگر ۴۸۷ شعبه ثابت روستایی و ۵۰۱ شعبه سیار در روستاها خواهند بود.
رئوفی همینطور ضمن اشاره به عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ریز تعداد دست اندرکاران این فرایند را ۲ هزار و ۴۳۰ نفر اعلام نمود و اظهار داشت: به صورت تفکیکی از این ۲ هزار نفری که مسئول برگزاری انتخابات می باشند ۳۶۰ نفر نماینده فرمانداران، یک هزار و ۸۶۳ نفر اعضای شعبات دریافت رای، ۱۲۳ نفر نیروهای خدماتی، ۵۱ نفر راننده، ۲۷ نفر سرگروه کامپیوتر و ۷ نفر به صورت یار ذخیره فعالیت خواهند کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان در انتها گریزی به واجدان شرایط رای دادن در استان هم زد و اظهار داشت: طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ در انتخابات پیش رو یک میلیون و ۱۸۰ هزار نفر حائز شرایط رای دادن در استان هستند و از این بین ۸۰ هزار نفر رای اولی وجود دارد.


1400/03/04
22:40:35
5.0 / 5
298
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش