رئیس ستاد مركزی ابراهیم رئیسی در استان هرمزگان:

رئیسی با استقرار دولت اسلامی و جهادی، شایستگی اش را اثبات می كند


رئیسی با استقرار دولت اسلامی و جهادی، شایستگی اش را اثبات می كند به گزارش فاما کیش هرمزگان رئیس ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی در استان هرمزگان اظهار داشت: ابراهیم رئیسی نشان خواهد داد با استقرار دولت اسلامی و جهادی هم خدمات خوبی عرضه می کند و هم عزت به جمهوری اسلامی ایران برخواهد گشت.ابوالقاسم جراره در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: تا روز انتخابات زمانی نمانده است و همه باید تمام تلاش خویش را برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب برای مشارکت حداکثری به کار ببریم چون یکی از پایه های اساسی حفظ نظام این انتخابات پرشور است که می تواند هم دشمن را نا امید و هم به رئیس جمهور منتخب قدرت بیشتری بدهد.

وی اظهار نمود: منشا اتفاقاتی که سبب شده مردم نگران و نا امید شوند و نخواهند پای صندوق بروند عملکرد نادرست دولت فعلی است که عملکرد ناکارآمد و نامناسبی دارند و دنبال غرب هستند دل در گرو آنها دارند و ناشایست عمل کردند.

جراره افزود: باید دقت کرد چه کسانی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا انتخاب می شوند مردم در شرایط فعلی نگرانند کار انجام نشود، مردم نگران فساد برخی مدیران هستند، انتخاب دست خود مردم است و باید افراد شایسته و اصلح انتخاب شوند.

وی افزود: رقبا همانطور که چشم در چشم دروغ می گویند و تهمت می زنند از دروغ و تهمت و انتساب افترای ناروا به ابراهیم رئیسی در ایام آتی در فضای مجازی دریغ نخواهند کرد و باید مراقب این حربه بود.

رئیس ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی در استان هرمزگان بیان نمود: افراد مدعی سواد که به ابراهیم رئیسی تهمت زدند با همین سواد مملکت را به نابودی کشاندند، عملکرد ابراهیم رئیسی در آستان قدس رضوی و قوه قضائیه کاملا مشهود است، دولت رئیسی با عملکرد مثبت بطور قطع اثبات خواهد نمود سواد ما از آنها بسیار بیشتر است.

وی افزود: آقایان با سواد ممکلت را چطور تحویل گرفتید و چگونه تحویل دادید؟ دلار سه هزار تومانی را تحویل گرفتید و ۲۵ هزار تومان تحویل دادید، تورم بالای ۵۰ درصدی را بر مردم تحمیل کردید چون که وابسته غرب هستید.

جراره ضمن اشاره به این که دولت ابراهیم رئیسی نشان خواهد داد با استقرار دولت اسلامی و جهادی هم خدمات خوبی عرضه می کند و هم عزت به جمهوری اسلامی ایران برخواهد گشت، خاطرنشان کرد: باید تلاش شود افراد شایسته و اصلح و در خط ابراهیم رئیسی روانه شورای اسلامی شهر و روستا شوند تا بتوانند همگام و هم صدا با ایشان به مبارزه با فساد کمک کنند.

منبع:

1400/03/22
13:52:12
5.0 / 5
354
تگهای خبر: خدمات , هرمزگان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش