فرمانده نیروی دریایی ارتش:

نیروی دریایی مقتدر ارتش ایران عرصه را به استكبار تنگ كرده است


نیروی دریایی مقتدر ارتش ایران عرصه را به استكبار تنگ كرده است هرمزگان فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: حالا نیروی دریایی مقتدر ارتش ایران عرصه را به قدرتهای جهانی و استکبار تنگ کرده است و ما به هیچ وجه حضور بیگانگان را در نزدیکی آب های ایران تحمل نمی نماییم.امیر دریا دار خانزادی بامداد امروز(۲۴ خردادماه) در مراسم ناوشکن دنا و مین شکار شاهین به ناوگان جنوب نیروی دریایی ارتش در بندرعباس، اضافه کرد: ناوشکن دنا آرایه دفاعی پیچیده حاصل سال ها انباشت دانش، تجربه، زیرساخت و فناوری های داخل و اراده فرزندان ایران اسلامی است و آماده است عازم مأموریت محوله در اقیانوس ها و دریاهای آزاد در خلیج عدن، تنگه باب المندب و دریای سرخ گردد.

وی خاطرنشان کرد: این مجاهدت خاموش و جریان پیوسته تولید تجهیزات داخلی در دهه های متوالی در کارخانجات نیروی دریای و یر فشارهای مختلف شروع شده است و بیشتر تجهیزات قدیمی با تاکید بر توان بومی تعمیر، تجهیز و با فناورهای نو جایگزین شده اند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: این توفیق بزرگ با هدایت های دهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به برکت همگرایی های ملی و اعتماد به اصل ما می توانیم حاصل شده است و آینده روشنی از ایران بزرگ اسلامی وتاریخی را در دریا ترسیم می کند.

امیر دریادار خانزادی بیان نمود: حضور پیوسته ناوگان دریای ارتش در دریاهای تحت حاکمیت ایران و دریاهای آزاد امنیت کشتیرانی را در یکی از مسیر های پرمخاطره تحکیم نموده و این پیوستگی نیروی دریایی موید توسعه ظرفیت نیروهای دریایی برای اثر گذاری در مقیاس جهانی است.

وی افزود: همزمان حرکت افتخار آمیز ناوگان سهند با۴۰۰ روز دریانوری و حضور ناوبندر مکران در اقیانوس اطلس نشان دهنده توانایی های علمی، فناوری و نظامی فرزندان مملکت است و پرچم پرافتخار در آبهای اطلس به اهتزار درآورده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن اشاره به دستپاچگی استکبار جهانی از حضور ایران در آب های دور، اظهار داشت: حالا نیروی دریایی مقتدر ارتش ایران عرصه را به قدرت های جهانی و استکبار تنگ کرده است و ما به هیچ وجه حضور بیگانگان را در نزدیکی آبهای ایران تحمل نمی نماییم.
1400/03/24
22:51:02
5.0 / 5
305
تگهای خبر: آب , بندرعباس , دریا , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش