نماینده ادوار هرمزگان در مجلس:

منافع اقتصادی هرمزگان باید در سبد مردم استان قرار بگیرد


منافع اقتصادی هرمزگان باید در سبد مردم استان قرار بگیرد فاما کیش: هرمزگان نماینده ادوار هرمزگان در مجلس اظهار داشت: با اشاره به اینکه منافع اقتصادی استان هرمزگان باید در سبد مردم قرار بگیرد و حق و حقوق مردم هرمزگان احیا شود، افزود: شرکتهای بزرگ اقتصادی در استان حضور دارند اما در بحث ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همینطور پرداخت مالیات در استان هرمزگان موفق عمل نکرده اند.ابوالقاسم جراره در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: با عنایت به پیشینه آیت الله رئیسی انتظارمان از دولت سیزدهم تشکیل یک دولت انقلابی و اسلامی بر پایه عدالت محوری، مبارزه با فساد و کارامدی است.

وی با اشاره به اینکه مردم هم به آینده کشورمان با روی کارآمدن آیت الله رئیسی امیدوار هستند که تغییراتی اساسی در عملکرد دولت صورت بگیرد، تصریح کرد: همگان انتظار دارند دولت با تلاش و کارامدی امیدهای از دست رفته را بازگرداند و مردم را به آینده کشور و بهبود وضعیت از همه لحاظ امیدوار کند.

نماینده ادوار هرمزگان در مجلس ضمن اشاره به این که بطور حتم انتظار مردم دیدن شدن مشکلات و عرضه راهکار جهت مرتفع ساختن آن است، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم بطور حتم دولتی پر تلاش و پرکار در راه مبارزه با فساد خواهد بود و بطور حتم اگر دست فساد کوتاه شود بطور حتم اتفاقات مثبتی رقم می خورد.

وی با اشاره به اینکه کار دولت سخت و دشوار اما شدنی است، اظهار داشت: ارزش پول ملی حالا کاهش یافته و شاهد تورم افسار گسیخته ای هستیم که سبب بروز مشکلات گوناگونی برای مردم شده است و باید دولت و تیم اقتصادی اش فکری برای مهار آن کنند.

رئیس ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی در استان هرمزگان ضمن اشاره به این که باید تلاش مان برای چرخیدن باردیگر چرخ اقتصادی باشد، اظهار نمود: هزینه ها بالا رفته و درآمد نسبت به هزینه افزایش مناسبی نداشته و همین مساله قدرت خرید مردم را پایین آورده که سبب شده دولت تمرکز اصلی خویش را بر اقتصاد و بهبود معیشت مردم معطوف کند.

وی با اشاره به اینکه هزینه های زندگی در هرمزگان نسبت به سایر استان ها رشد بیشتری داشته و سبب بروز فاصله طبقاتی شده است، تصریح کرد: باید در راه اصلاح فاصله طبقاتی پیش رویم و با عنایت به بالا رفتن خط فقر در هرمزگان و ریزش افراد بسیاری به زیر آن، باید مدیریت مناسبی در استان هرمزگان برای بهبود وضعیت و تحرکت و تولید بیشتر و کاهش نرخ بیکاری پیش رویم.

جراره ضمن اشاره به این که باید به دنبال احیا فرصت ها و نقاط قوت هرمزگان باشیم، بیان نمود: هرمزگان استانی مهم و استراتژیک برای کشور است و با عنایت به حضور بنگاه های اقتصادی و بنادر و پالایشگاه های مختلف باید ویژه تر در دولت دیده شود.

وی با اشاره به اینکه منافع اقتصادی استان هرمزگان باید در سبد مردم قرار بگیرد و حق و حقوق مردم هرمزگان احیا شود، افزود: شرکتهای بزرگ اقتصادی در استان حضور دارند اما در بحث ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همینطور پرداخت مالیات در استان هرمزگان موفق عمل نکرده و در مقایسه با استان هایی نظیر اصفهان و خوزستان، هرمزگان به هیچ وجه جایگاه مناسبی در ایفای منافع خود ندارد.

منبع:

1400/04/06
11:16:51
5.0 / 5
329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش