مدیرعامل شركت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان:

به دنبال اقدامی ریشه ای در ورزش هرمزگان بودیم


به دنبال اقدامی ریشه ای در ورزش هرمزگان بودیم هرمزگان مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان اظهار داشت: به طور قطع تاسیس این شرکت منشا خیر و منفعت برای کل ورزش استان در سراسر هرمزگان می شود و حمایت خود از تیم های موجود را قطع نخواهیم کرد هرچند این امر نباید سبب آن شود که دیگر باشگاه ها خود از درآمدزایی غافل شوند.محمد باقر کشفی در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: از مدت ها قبل استاندار هرمزگان به دنبال اقدامی زیرساختی در پشتیبانی از ورزش بود که این امر ماندگار باشد و تا سالهای سال سبب خیر و منفعت برای ورزش خصوصاً در بخش حرفه ای باشد.

وی با اشاره به اینکه بعد از برگزاری جلسات گوناگون سرانجام به این نتیجه رسیدیم تا با تأسیس یک شرکت فرهنگی ورزشی بتوانیم چتر حمایتی خودرا بر ورزش هرمزگان بگسترانیم، اظهار نمود: با بررسی اساسنامه ها گوناگون شرکت های ورزشی چون فولاد خوزستان، فولاد مبارکه اصفهان و... سرانجام با عنایت به ظرفیت های استان هرمزگان اساسنامه ای نیز تهیه و به تصویب رسید.

کشفی با اشاره به اینکه در اولین مرحله ۶ بنگاه اقتصادی شامل فولاد هرمزگان، صبا فولاد، پالایشگاه نفت بندرعباس، شیرین سازی آب دریا، ایزوایکو و بناگستر کرانه نیز بعنوان حامیان مالی بعنوان سهامدار معرفی گشتند، افزود: این اساسنامه در ۴۲ ماموریت و در ۴ بخش تهیه شده و تلاش شده تمامی جغرافیای هرمزگان، رشته های مختلف، تیم های پایه، آموزش و استعدادیابی و استفاده از ظرفیت خاک خوردگان و کارشناسان حوزه ورزش را در بربگیرد.

وی افزود: چهار بخش اساسنامه شامل ورزش حرفه ای همچون فوتبال، بسکتبال، والیبال و هندبال و آبی ساحلی، تقویت تیم های موجود استان در لیگ های کشوری، پشتیبانی از هیات ورزشی با ظرفیت و پتانسیل در استان و پشتیبانی از قهرمانان ورزشی هرمزگان در عرصه مسابقات بین المللی و کشوری شامل می شود.

مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان ضمن اشاره به این که تیم های موجود در لیگ های کشوری را بر طبق فاکتورهای مشخص شده حمایت خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: بطور حتم تاسیس این شرکت منشا خیر و منفعت برای کل ورزش استان در سراسر هرمزگان می شود و حمایت خود از تیم های موجود را قطع نخواهیم کرد هرچند این امر نباید سبب آن شود که دیگر باشگاه ها خود از درآمدزایی غافل شوند.

وی با اشاره به اینکه در جلسه آتی بودجه باشگاه در فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را به تصویب خواهیم رساند تا هرچه سریعتر برنامه های خودرا عملیاتی نماییم، اظهار داشت: این شرکت تازه تاسیس شده و از امروز حامی ورزش خواهد بود و باید گذشته را فراموش نماییم برای اینکه در گذشته این شرکت نبوده و نمی توانسته حمایتی کند و از این به بعد باید انتظارات خودرا بیان نماییم.

کشفی ضمن اشاره به این که هم اکنون در بخش فوتبال به دنبال خرید امتیاز لیگ یکی هستیم، بیان کرد: قرار بود در این فصل این اتفاق رخ دهد که عملی نشد و امیدواریم برای فصل آتی در صورت موافقت اعضای هیات مدیره و صاحبنظران این امر رخ دهد تا شاهد رونق در ورزش هرمزگان و یک شوک مثبت به ورزش استان باشیم.

وی در آخر اظهار داشت: چه اشکالی دارد یک تیم لیگ یکی داشته باشیم و حمایت نماییم تیم هایی نظیر شهرداری بندرعباس، خلیج فارس میناب و فولاد هرمزگان و هرنگ بستک هم به لیگ ها بالاتر صعود کنند و هرمزگان همچون کرمان و خوزستان صاحب چند تیم در لیگ یک و دو کشور باشد؟!
1400/04/15
13:13:27
5.0 / 5
215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش