با كسب هفت رای موافق:

فاطمه جراره رئیس شورای شهر بندرعباس شد


فاطمه جراره رئیس شورای شهر بندرعباس شد به گزارش فاما کیش فاطمه جراره با کسب هفت رای موافق بعنوان رئیس شورای شهر بندرعباس ابقا شد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، فاطمه جراره، ظهر سه شنبه رئیس سال نخست ششمین دوره شورای اسلامی شهر بندرعباس، در ابتدای این جلسه، اظهار داشت: از هیات رئیسه سال نخست تقدیر و تشکر می کنم که به واقع در طول یکسال گذشته همراهی لازم را انجام دادند تا موضوعات مختلف را بررسی و پیگیری نماییم.
وی با اشاره به اینکه در سال نسخت موضوعات مهمی را پشت سر گذاشتیم که بدون همکاری تک تک اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس محقق نمی شد، اظهار نمود: اگر صحبتی کرده ام که سبب رنجش دوست عزیزی شده از همین تریبون طلب حلالیت می کنم تا بتوانیم منافع شهروندان را با همدلی و وحدت برطرف نماییم.
جراره ضمن اشاره به این که سال دوم ویژه تر خواهد بود چونکه بودجه ای که در نظر گرفته شده توسط خود اعضای شورای ششم تصویب شده و برای تحقق آن احتیاج به پیگیری جدی داریم، تصریح کرد: امیدواریم در ادامه مسیر شورای اسلامی شهر بتواند در راه خدمت به مردم و احقاق حق عموم شهروندان از هیچ تلاشی فروگذاری نکند.
جراره اضافه کرد: از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس تشکر می کنم و با هماهنگی و همدلی اعضای شورای شهر امیدوارم بهترین تصمیمات را برای شهروندان بگیریم.
در این جلسه از بین خانم های «فاطمه جراره و فریده عامری» با هفت رای فاطمه جراره بعنوان رئیس شورای شهر بندرعباس انتخاب گردید.
همچنین از بین آقایان «یعقوب دبیری نژاد» و «حسن سالاری»، با ۷ رای «حسن سالاری» بعنوان نایب رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس انتخاب گردید.منبع:

1401/05/14
13:58:51
5.0 / 5
169
تگهای خبر: بندرعباس
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش