3 روستای بخش احمدی از آب آشامیدنی پایدار بهره مند می شوند


3 روستای بخش احمدی از آب آشامیدنی پایدار بهره مند می شوند فاما کیش: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از تکمیل عملیات پروژه راه اندازی مخزن و آبرسانی به سه روستای پاشغ، حشم بلم و بانگود حاجی آباد تا هفته دولت امسال آگاهی داد.


به گزارش فاما کیش، عبدالحمید حمزه پور با اعلان اینکه پروژه های یاد شده جزو مصوبه سفر قبلی استاندار هرمزگان به بخش احمدی بوده است، اضافه کرد: بمنظور بهبود وضعیت آب روستاهای یاد شده، تکمیل این پروژه مورد تاکید استاندار هرمزگان بود که با جدیت از طرف آبفای هرمزگان مورد پیگیری قرار|گرفت که خوشبختانه پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته و تا هفته دولت وارد مدار بهره برداری خواهد شد.
وی در تشریح جزییات حجم عملیات این پروژه اظهار داشت: مخزن ۵۰۰ متر مکعبی این روستاها نیز تکمیل شده که با هدف وارد مدار شدن این مخزن، عملیات اجرای ۶ کیلومتر خط انتقال نیز شروع شده که بزودی به عاقبت خواهد رسید.
حمزه پور همین طور به حفر یک حلقه چاه با هدف تأمین آب این روستاها اشاره نمود و اظهار داشت: این چاه بتازگی تجهیز و عملیات تامین برق آن نیز به پایان رسیده که با تکمیل موتورخانه این چاه وارد مدار بهره برداری خواهد شد.
مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان همین طور از راه اندازی ۹ کیلومتر خط انتقال در فاز دوم این پروژه آگاهی داد و اظهار داشت: برای این پروژه در فاز اول ۳۰۰ میلیاردریال اعتبار پیش بینی شده است که برای تکمیل فاز دوم پروژه اعتباری بیش از ۲۵۰ میلیاردریال نیاز است.
وی اظهار امیدواری کرد: با تکمیل این پروژه شاهد بهبود وضعیت آب آشامیدنی جمعیتی بیش از یکهزار نفر در روستاهای پاشغ احمدی، حشم بلم و بانگود خواهیم بود.منبع:

1403/03/21
13:28:45
5.0 / 5
127
تگهای خبر: آب , احداث , پیشرفت , دریا
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش