امام جمعه موقت بندرعباس:

جامعه باید از حیث اقتصادی در جایگاه مطلوبی قرار بگیرد، مسئولان باید از اشرافیت دوری كنند


جامعه باید از حیث اقتصادی در جایگاه مطلوبی قرار بگیرد، مسئولان باید از اشرافیت دوری كنند فاما كیش: امام جمعه موقت بندرعباس اظهار داشت: امرور نشستی به پا نمی گردد مگر آن كه حرفی از ایران باشد این نشانه اقتدار ماست.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سید علی حسینی پور در جمع نمازگزاران بندرعباس، اضافه كرد: ماه رجب ماه مناجات است و از مهمترین اعمال روزه رجب است. باید به خوبی از ماه رجب استفاده نماییم تا وارد شعبان شویم و بعد از آن به خوبی رمضان را دریابیم.
امام جمعه موقت بندرعباس خاطرنشان كرد: انسان موحد به چیزی نگاه نمی كند مگر اینكه خدا را ببیند و ایمانش قوی شود.
حجت الاسلام حسینی پور ادامه داد: همه عالم توحید است و همه آن محضر خداست هر سكوتی كه در آن فكر نباشد باطل است. باید توجه داشته باشیم كه كجا هستیم، به كجا میرویم و به كجا می خواهیم برسیم.
امام جمعه بندرعباس تصریح كرد: در سال ۴۲ رژیم شاه طلبه ها را شهید كرد، قرآن ها را پاره كردند، خون ریختند و هزار كماندو را با اسم كشاورز آوردند، این نمونه ای از وحشیگری آنان در دوم فروردین بود.
وی با اشاره به اینكه امام خمینی(ره) پس از آن گفت رژیم گور خودش را كند و امروز الحمدالله به جایگاه مستحكمی درسراسر عالم رسیدیم، بیان كرد: امرور نشستی به پا نمی گردد مگر آن كه حرفی از ایران باشد این نشانه اقتدار ماست.
حجت الاسلام حسینی پور ادامه داد: ایران جایگاهش را از اسلام و قرآن به دست آورده است این ایران همان است و ذخایرش بیشتر نشده است.
وی اضافه كرد: جامعه باید از حیث اقتصادی در جایگاه مطلوبی قرار بگیرد با آنكه پیشرفت داشته ایم اما هنوز هم برخی از مردم در سختی هستند.
امام جمعه موقت بندرعباس خاطرنشان كرد: شعار امسال پشتیبانی از كالای ایرانی است و مقام معظم رهبری نخسن از آحاد ملت خواستند چون كه خیلی از مسئولان به تولید ملی اعتقادی ندارند.
وی با اشاره به اینكه باید اجناس و كالای ایرانی بخیریم تا این پول به جیب مردم خودمان برود و البته سازنده هم باید با كیفیت تولید نماید، اظهار نمود: اكنون برخی پیش دبستانی ها و مهدكودك های ما را نشانه رفته اند.
امام جمعه بندرعباس خاطرنشان كرد: مسئولان باید از اشرافیت دوری كنند زیرا در شان دولتمردان جمهوری اسلامی نیست و مردم و نظام آنها را قبول ندارند.
وی با اشاره به اینكه جوانان را درك كنید و اگر آینده ایران را می خواهید ببینید به حال جوانان نگاه كنید، تصریح كرد: تصیمم بگیریم قله های معنویت را فتح نماییم و ارزش ها و ضدارزش ها را یادداشت كرده و نارسایی ها را حذف نماییم.
امام جمعه موقت بندرعباس در انتها با اشاره به برگزاری راهیان نور دریایی در روزهای نوروز سالجاری، اظهار داشت: راهیان نور می تواند برای ما پیام های والایی داشته باشد.1397/01/04
21:51:34
5.0 / 5
4596
تگهای خبر: بندرعباس , دریا
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش