آمادگی بخش خصوصی اسپانیا برای تولید هتل های زنجیره ای در جزیره كیش


آمادگی بخش خصوصی اسپانیا برای تولید هتل های زنجیره ای در جزیره كیش فاما كیش: سفیر پادشاهی اسپانیا در سفر به جزیره كیش با هدف توسعه روابط اقتصادی و گردشگری با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش دیدار و گفت وگو كرد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، در این دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش در مورد تولید زمینه های مشترك برای تبادل توریست و بررسی راهكارهای توسعه روابط اقتصادی و گردشگری با سفیر اسپانیا گفت وگو كرد.
ایجاد خط پروازی مستقیم بین جزیره كیش و اسپانیا از دیگر موارد مطرح شده در دیدار انصاری لاری با ادواردو لوپزبوسكتس بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش همینطور با تشریح ظرفیت های جزیره كیش در مورد تردد گردشگران خارجی بدون ویزا، معافیت های مالیاتی و گمركی و تسهیلات قانونی برای سرمایه گذاران خارجی، از آمادگی برای تعامل نزدیك در حوزه های گردشگری و اقتصادی خبرداد.
انصاری لاری در این نشست با اشاره به سابقه درخشان كشور اسپانیا در صنعت توریستم، بر ضرورت بهره گیری از تجارب موفق این كشور با تعامل بیشتر دو طرف در زمینه های آموزشی تاكید كرد.
همچنین سفیر اسپانیا هم در مورد حضور دائمی فعالان بخش خصوصی كیش در نمایشگاه فیتور اسپانیا و حضور فعالان گردشگری اسپانیا در نمایشگاه های جزیره كیش ابراز علاقه مندی كرد.
ادواردو لوپز بوسكتس همینطور در این نشست، آمادگی بخش خصوصی این كشور را برای تولید هتل های زنجیره ای در جزیره كیش اعلام نمود.
سفیر پادشاهی اسپانیا در تهران هم خواهان تعامل برای حضور دائمی بخش خصوصی جزیره كیش در نمایشگاه فیتور اسپانیا شد و همینطور از حضور فعالان گردشگری اسپانیا در نمایشگاه های كیش اطلاع داد.
سفیر پادشاهی اسپانیا در ادامه سفر دو روزه خود به جزیره كیش با معاونان گردشگری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد كیش هم دیدار و گفت وگو كرد.
به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، سفیر اسپانیا از تعدادی از كارخانه های صنعتی، چند طرح و پروژه گردشگری، خانه بومیان، اسكله 35 هزار تنی و ترمینال در حال احداث فرودگاه كیش بازدید كرد.
1397/02/03
13:25:31
5.0 / 5
4667
تگهای خبر: توریست , جزیره كیش , سفر , كیش
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش