سامانه جامع دریانوردان كشور در بندر شهید رجایی افتتاح شد


سامانه جامع دریانوردان كشور در بندر شهید رجایی افتتاح شد فاما كیش: سرپرست معاونت دریایی اداره كل بنادر و دریانوردی هرمزگان از طریق اندازی اولین سامانه جامع دریانوردان كشور در بندر شهید رجایی بعنوان بزرگ ترین بندر تجاری ایران اطلاع داد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، اسماعیل مكی زاده با بیان این خبر اظهار نمود: این سامانه به منظور عرضه خدمات بهتر و بیشتر به دریانوردان راه اندازی شده و با شروع به كار آن بستر یكپارچه و جامع عرضه خدمات اینترنتی به متقاضیان خدمات آزمون و صدور اسناد دریانوردی توسعه یافته است.
وی بیان كرد: حذف رفت وآمدهای غیرضروری از مناطق دور و نزدیك و رفع محدودیت های زمانی و مكانی برای انتخاب یكی از مراكز هفت گانه آزمون و صدور اسناد دریانوردان كشور جهت دریافت خدمات موردنیاز همچون مزایای راه اندازی این سامانه است.
این مقام مسئول تصریح كرد: دریانوردان می توانند با رجوع به پایگاه اطلاع رسانی بندر شهید رجایی به آدرس اینترنتی Shahidrajaeeport.pmo.ir از خدمات عرضه شده در سامانه جامع دریانوردان بهره مند شوند.
وی اظهار نمود: ازاین پس، دریانوردان می توانند با رجوع به این سامانه ضمن دسترسی به درگاه جامع خدمات الكترونیكی، تمامی امور مربوط به آزمون ها و صدور اسناد دریانوردی شامل ثبت نام اینترنتی، دریافت نتایج، درخواست اینترنتی صدور گواهینامه ها و شناسنامه دریانوردی و پیگیری آن اقدام نموده و یا اطلاعات و اخبار لازم را از این مسیر، دریافت كنند.
1397/02/17
13:02:14
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: بنادر , خدمات , دریا
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش