معاون استاندار هرمزگان خواستار شد:

رفع موانع توسعه طرح های پرورش میگو در هرمزگان


رفع موانع توسعه طرح های پرورش میگو در هرمزگان فاما كیش: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: اداره كل شیلات هرمزگان به همراه فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط استان نسبت به رفع موانع توسعه طرح های پرورش میگو اقدام نماید.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، ایرج حیدری در نشست بررسی مسائل و مشكلات و تعیین تكلیف واگذاری اراضی پرورش میگوی استان هرمزگان به متقاضیان، بیان كرد: شیلات هرمزگان به سرانجام رسیدن طرح های پرورش میگو در سطح استان را با جدیت دنبال كند و اگر موانعی در مسیر وجود دارد با همكاری مدیران دستگاه های اجرایی آنها را مرتفع سازند.
وی اظهار نمود: نیاز است اداره كل شیلات استان در حوزه پیگیری مسائل شیلاتی برنامه و هدف مشخص را دنبال كند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح كرد: اراضی پرورش میگو باید به افراد واجد شرایط واگذار شود تا از مسائل و مشكلات بعدی در این زمینه پیشگیری به عمل آید.
حیدری خاطرنشان كرد: شیلات استان برای رفع مسائل و مشكلاتی كه در سطح شهرستان های تابعه استان نظیر قشم، سیریك، میناب و جاسك در زمینه توسعه طرح های شیلاتی بخصوص پرورش میگو وجود دارد، سریعا اقدام نماید.
وی با اشاره به ضرورت تهیه اطلس اراضی پرورش میگوی استان، اظهار نمود: شیلات استان در روند تهیه این اطلس سرعت عمل بیشتری به خرج دهد تا این طرح در موعد مقرر آماده شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با تاكید بر استفاده از ظرفیت فرمانداران در رفع مشكلات حوزه شیلات استان، عنوان كرد: در پیگیری مسائل و مشكلات طرح های پرورش میگو در سطح شهرستان های استان، شیلات از ظرفیت فرمانداران بهره ببرد و در این زمینه فرمانداران از اختیارات كافی برخوردار می باشند و مدیران دستگاه های اجرایی نظرات فرمانداران را در طرح ها لحاظ كنند.
حیدری با تاكید بر جانمایی مناسب طرح های توسعه و تكثیر میگو، اضافه كرد: سایت های تكثیر و پرورش میگو در سطح استان بخصوص شهرستان بندرعباس باید به گونه ای جانمایی شوند كه مانع توسعه شهر نشوند.
1397/03/15
20:33:34
5.0 / 5
5039
تگهای خبر: پرورش , شیلات , میگو , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش