مراسم گرامیداشت شهدای 12 تیرماه برگزار می گردد


مراسم گرامیداشت شهدای 12 تیرماه برگزار می گردد فاما كیش: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: حادثه ۱۲ تیر نشانگر مظلومیت ملت ایران و حركت ضد بشری آمریكا بود كه باید به گوش همه جهانیان برسد و این حادثه نه یك حادثه استانی و كشوری بلكه بین المللی است.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، بهروز اكرمی در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان، اظهار نمود: حمله موشكی به هواپیمای مسافربری كشورمان در آب های خلیج فارس توسط ناوگان متجاوز آمریكا در 12 تیر سال 1369 یك حركت ضدبشری بود كه هیچ گاه از حافظه مردم پاك نخواهد شد.
وی ادامه داد: حادثه ۱۲ تیر نشانگر مظلومیت ملت ایران و حركت ضد بشری آمریكا بود كه باید به گوش همه جهانیان برسد و این حادثه نه یك حادثه استانی و كشوری بلكه بین المللی است.
وی با اشاره به اینكه برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های بزرگداشت شهدای واقعه ۱۲ تیر، نقش نهادهای مدنی و خانواده های شهدا باید پررنگ دیده شود، اضافه كرد: خانواده های شهدا و نهادهای مدنی و حقوق بشری می توانند در برگزاری هرچه بهتر بزرگداشت مقام شامخ شهدای ۱۲ تیر نقش مؤثری داشته باشند البته آن ها در برگزاری این مراسم حمایت و همكاری اعضای این شورا را خواهند داشت.
اكرمی زنده نگه داشتن یاد شهدای ۱۲ تیر را از اصول مهم دانست و بیان كرد: اساساً همه ملت های دنیا اجازه نمی دهند ارزش های آن ها كمرنگ شوند و یا از بین بروند و این روز را كه ریشه در ارزش های ما و مبارزه با تروریسم دارد باید همچون هویت خود حفظ نماییم.
وی افزود: باید ۱۲ تیرها را زنده نگه داریم تا ارزش های ملت خویش را به نسل امروز و آینده و همینطور به دنیا معرفی نماییم.
معاون استانداری هرمزگان تاكید كرد: مردم ما همیشه از جانب استكبار جهانی مورد ظلم قرار گرفته و همواره مظلوم واقع شده اند و باید ندای مظلومیت را به گوشش جهانیان برسانیم.
اكرمی استفاده از ابزار اطلاع رسانی را یكی از طریق های رساندن ندای مظلومیت ملت ایران به گوش جهانیان دانست و اظهار داشت: باید با استفاده از ابزارهای این چنینی جنایت آمریكا در ۱۲ تیرماه را به گوش همگان برسانیم و اذهان عمومی بین المللی را در این خصوص آگاه سازیم.1397/03/22
14:25:18
5.0 / 5
4752
تگهای خبر: هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش