هواپیماهای خریداری شده ATR هما در بندرعباس


هواپیماهای خریداری شده ATR هما در بندرعباس به گزارش فاما كیش پنجمین هواپیماهای خریداری شده ATR72-600 به وسیله ی شركت هواپیمایی ایران ایر ظهر امروز مهرماه سال جاری در فرودگاه بندرعباس به زمین نشست.


مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) در بندرعباس در گفت وگو با ایسنا، اضافه كرد: ناوگان نوین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” از پنجشنبه ۲۰ مهر، پروازهای منطقه ای و توسعه ای خویش را از استان هرمزگان آغاز می كند.
حمیدرضا بخشی زاده اضافه كرد: ناوگان هواپیماییATR كه بعد از حدود ۲۰سال به صورت نو خریداری و ۶ فروند آن وارد كشور شده است از پنجشنبه هفته جاری فعالیت های منطقه ای خویش را از مبدأ بندرعباس به ۱۰ مقصد شروع كرده و نخستین پرواز آن به جزیره یابو موسی خواهد بود.
وی خاطرنشان كرد: هواپیماهای ATR72-600 به علت توانایی و قابلیت هایش مانند چابكی، داشتن پلكان، ظرفیت متناسب و مصرف بهینه می تواند مقاصد كوتاه را پیوند داده و استمرار خدمات پروازی را تمدید كنند.
بخشی زاده اظهار نمود: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در دوره جدید فعلیت خود با تأسیس یك شركت منطقه ای، می خواهد نقاط كمتر برخوردار را به مراكز استانی و پروازی، پیوند دهد و فرودگاه های كمتر فعال را هم عملیاتی كند.
وی تصریح كرد: ناوگان هواپیمای كوتاه برد “هما” شامل ATR72-600 و F100 فوكو در این شركت منطقه ای پرواز خواهد نمود.
بخشی زاده با اشاره به اینكه مقصد جدید پروازی هما به محوریت “بندرعباس” مركز استان هرمزگان، شامل جزیره ابوموسی، چابهار، ایرانشهر، زاهدان، اهواز، كرمان، اصفهان، شیراز، جزیره كیش و عسلویه است، تصریح كرد: امیدواریم به زودی شرایط لازم برای پرواز در حوزه خلیج فارس همچون مسقط و دبی با این پروازها انجام شود.

 

1396/07/19
23:35:22
5.0 / 5
5633
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش