نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

دولت زالوصفتان را شناسایی كند


دولت زالوصفتان را شناسایی كند فاما كیش: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار داشت: دولت و رئیس جمهور لطفاً زالوصفتان را شناسایی كنند، چون آن ها اقتصاد كشور را متزلزل كرده اند.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، آیت الله «غلامعلی نعیم آبادی» در جمع نمازگزاران بندرعباس، اضافه كرد: جامعه ای كه همه چیز دارد ولی دین نداشته باشد متزلزل و نابود است و دین اساس همه كارها در جامعه بوده و هر نقصی كه در جامعه وجود دارد از كوتاهی در دین است.
خطیب جمعه بندرعباس با بیان این كه فراگیری علم بر همگان واجب است، خاطرنشان كرد: هیچ دانش و علمی وجود ندارد كه دانستنش بر همگان واجب باشد اما همگان باید علم دین را فرا بگیرند.
نعیم آبادی با اشاره به افتتاح فاز دو پالایشگاه ستاره خلیج فارس، تصریح كرد: روز گذشته فاز دو پالایشگاه ستاره خلیج فارس بندرعباس توسط رئیس جمهور راه اندازی شد و سبب افتخار است كه روزانه ۱۲ میلیون لیتر تولید می گردد و فاز دوم آن تا آخر سال افتتاح می گردد و به ۳۶ میلیون لیتر در روز می رسد.
وی اظهار نمود: دولت و رئیس جمهور لطفا زالو صفتان را شناسایی كنند چون كه آنها اقتصاد كشور را متزلزل كرده اند.
خطیب جمعه بندرعباس ادامه داد: دولت مردان لطفاً بگوئید مسئول گرانی مسكن، زمین و طلا چه كسانی هستند اگر شما نمی شناسید پاسخ دهید چرا نمی شناسید؟ و اگر می شناسید چرا با آنها برخورد نمی كنید؟
نعیم آبادی با بیان این كه اگر مردم به اندازه نیازشان بخرند دیگر جامعه دچار مشكلات اقتصادی و گرانی نمی گردد، تصریح كرد: مردم باید به اندازه نیاز بخرند و از تولید ملی حمایت كنند مانند گاندی كه لباس كشورهای بیگانه را نپوشید تا زمانی كه تولید ملی خودشان رونق گرفت.1397/04/09
20:51:16
5.0 / 5
4735
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش