عملیات ساخت بیمارستان كودكان در بندرعباس


عملیات ساخت بیمارستان كودكان در بندرعباس به گزارش فاما كیش عملیات ساخت بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی كودكان با حضور استاندار هرمزگان در بندرعباس شروع شد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی كودكان در زیربنای هشت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال در بندرعباس ساخته می گردد.
بخشی از هزینه های احداث این بیمارستان توسط خیرین و بخش دیگری هم از منابع دولتی تامین می گردد.
استاندار هرمزگان در مراسم آغاز عملیات احداث این بیمارستان مسائل درمانی را یكی از دغدغه های مردم هرمزگان دانست و عنوان كرد: با عنایت به مصوبات سفر رئیس جمهوری به هرمزگان نزدیك به هزار و 700 تخت بیمارستانی جدید در قالب چندین بیمارستان طی دو سال آینده در هرمزگان راه اندازی می گردد.
فریدون همتی افزود: با انجام این كار بزرگ حوزه درمان در هرمزگان پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و مردم می توانند به شكل مطلوبی از این امكانات بهره ببرند.
استاندار هرمزگان اضافه كرد: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی كودكان هم از نیازهای استان هرمزگان بود و احداث این بیمارستان در بندرعباس لزوم داشت.
همتی تصریح كرد: امیدواریم بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی كودكان در مدت زمان كمتر از دو سال در بندرعباس ساخته شود و مردم از مزایای آن استفاده كنند.


 

1397/04/18
15:57:24
5.0 / 5
4341
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش