استاندار:

10 واحد معدنی راكد در هرمزگان فعال شد


10 واحد معدنی راكد در هرمزگان فعال شد فاما كیش: استاندار هرمزگان اظهار داشت: بر روی فعال سازی واحدهای تولیدی راكد در هرمزگان متمركزشده ایم تا با استفاده از بازگشت واحدهای راكد به چرخه تولید، اشتغال خوبی برای استان تولید شود.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، فریدون همتی در نشست كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با تاكید بر ضرورت تشكیل منظم جلسات كارگروه ها و كمیته های اقتصادی استان جهت اتخاذ تصمیمات مناسب، عنوان كرد: باید در شرایط فعلی تلاش نماییم تا نشاط اقتصادی در هرمزگان تولید و به دیگر نقاط كشور هم منتقل شود.
وی با اشاره به بررسی وضعیت معادن استان هرمزگان، اضافه كرد: با این بررسی ها مشخص شد كه 120 واحد معدنی غیرفعال در هرمزگان وجود دارد كه با اقدامات صورت گرفته در مدت اخیر تعداد 10 واحد با تولید اشتغال برای 146 نفر در استان فعال شدند.
استاندار هرمزگان افزود: فعال سازی واحدهای راكد می تواند به سرعت اشتغال تولید كند و بسیار برای استان مفید می باشد.
همتی با اشاره به اینكه طبق بررسی انجام شده 41 واحد به علت بدهی در تملك بانك های استان هستند، خاطرنشان كرد: از مدیران بانك های هرمزگان خواسته ایم تا روش های فعال سازی این واحدها را عرضه كنند و به سرعت این كار صورت گیرد.
وی اظهار داشت: بر روی فعال سازی واحدهای تولیدی راكد در هرمزگان متمركزشده ایم تا با استفاده از بازگشت واحدهای راكد به چرخه تولید، اشتغال خوبی برای استان تولید شود.
1397/04/25
13:38:06
5.0 / 5
4504
تگهای خبر: هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش