مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم:

كمیته ای با حضور مدیرعاملان مناطق آزاد و استاندار هرمزگان تشكیل گردد


كمیته ای با حضور مدیرعاملان مناطق آزاد و استاندار هرمزگان تشكیل گردد فاما كیش: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت: شهرستان قشم تحت مدیریت استان هرمزگان است و هر آنچه از عهده منطقه آزاد قشم در جهت توسعه استان هرمزگان بربیاید، انجام خواهیم داد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، حمیدرضا مومنی در نشست هم اندیشی استاندار هرمزگان با مدیرعاملان مناطق آزاد كیش و قشم، اضافه كرد: این نشست ها می تواند فصل جدیدی از همكاری ها را رقم بزند و بتواند به الگویی مناسب برای سطح كشور تبدیل گردد.
وی با اشاره به اینكه امیدوارم كمیته ای با حضور مدیرعاملان مناطق آزاد و استاندار هرمزگان تشكیل گردد، افزود: در این كمیته مسائل استان مطرح و تمامی اتفاقات اقتصادی كه مقرر است به وقوع بپیوندد در آن مطرح تا بتوانیم از تمامی ظرفیت های جهت سرمایه گذاری در هرمزگان بهره مند شویم.
مومنی با اشاره به اینكه شرایط موجود اجبار می كند كه تعامل ها افزایش یابد، اظهار نمود: با برنامه ریزی منسجم می توانیم موفقیت را به خود نزدیك نماییم و منطقه آزاد قشم این آمادگی را دارد تا در جهت تعامل و همكاری گام بردارد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اینكه باید به سمت فعالیت ها و برنامه ریزی مشترك برویم، افزود: منطقه آزاد قشم به شدت از این تعاملات و هماهنگی ها استقبال می كند و هر كمكی در جهت تحقق آن انجام خواهد داد.
وی در انتها اظهار داشت: شهرستان قشم تحت مدیریت استان هرمزگان است و هر آنچه از عهده منطقه آزاد قشم در جهت توسعه استان هرمزگان بربیاید، انجام خواهیم داد.
1397/04/27
13:58:12
5.0 / 5
5171
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش