شهردار جزیره هرمز:

احداث دیوارهای حفاظتی شرقی و غربی جزیره هرمز شروع شد


احداث دیوارهای حفاظتی شرقی و غربی جزیره هرمز شروع شد فاما كیش: هرمز - شهردار جزیره هرمز اظهار داشت: عملیات اجرایی دیوارهای حفاظتی در ساحل شرقی و غربی شهر هرمز شروع شد.محمد آزموده در گفتگو با مهر از احداث دیوارهای حفاطتی شرقی و غربی جزیره هرمز خبرداد و اظهارداشت: دیوارهای حفاظتی در فاز نخست به طول ۵۰ متر احداث شد كه ساكنان این منطقه از جزیره كه بر اثر وزش طوفان های فصلی دچار مشكلات زیادی بودند ایمن شدند.
وی افزود: اجرای این دیوارها حفاظتی در فاز دوم كه به طول ۵۵و نیم است كه منازل مسكونی در این اطراف از معرض جریان های جز و مد و وزش طوفان های شدید فصلی در امان باشند، چونكه ساكنان این منطقه خسارات زیادی به علت طوفان های فصلی متحمل می شدند.
آزموده اظهارداشت: با اجرای این دیوارهای حفاظتی خیابان ساحلی شرقی و غربی این جزیره كار زیبا سازی آن آغاز خواهیم كرد و زمینه جذب گردشگران فراهم می گردد.
وی یادآورشد: برای اجرای این دو طرح پنج میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال هزینه از محل اعتبارات تملك و دارائی تخصیص داده شده است كه خیابان جدید كنار این دیوارهای حفاظتی و همینطور جدول كشی سنتی با مصالح سنتی جزیره اجرای خواهد شد.
آزموده اعلام نمود: شهرداری هرمز در جهت بهسازی معابر شهری در حال اجرای روكش و آسفالت معابر است. آسفالت مناسب خیابانها و معابر جزیره هرمز یكی از خواسته شهروندان از شهرداری است، اما بعضی اوقات معابر به علت حفاری دستگاه های مختلف دچار صدمه می شوند.
آزموده با اشاره به اینكه نهضت آسفالت با هدف زیباسازی شهر و تامین رفاه شهروندان شروع شده اظهار داشت: در مرحله اول معابر و خیابان های اصلی شهر و سپس تمام كوچه ها و معابر فرعی شهر هم بهسازی و آسفالت می شوند.
شهردار جزیره هرمز در ادامه، رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تكیه گاهی برای شهرداری هرمز برشمرد و اضافه كرد: تلاش می گردد تا با جلوگیری از كنده كاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود.
وی اظهار داشت: برای جلوگیری از حفاری دستگاه های حفار پس از اجرای عملیات روكش آسفالت معابر به آنها مهلت داده شده بود كه پیش از آغاز عملیات روكش آسفالت حفاری های لازم را انجام دهند.
آزموده عنوان كرد: بالا بودن حجم مشكلات و نیازهای خدمات شهری و مطالبه های به حق شهروندان از یك طرف و تنگناهای شدید مالی از جانب دیگر شهرداری جزیره هرمز را با معضلات زیادی رو به رو كرده است.
شهردار هرمز بیان داشت: اعتبار تخصیص یافته برای اجرای آسفالت معابر بالغ بر هفت میلیارد ریال از محل بهبود عبور و مرور است.
آزموده اظهارداشت: برای اجرایی نمودن این سه پروژه مبلغ ۱۲میلیاردو ۵۰۰میلیون ریال از محل اعتبارات تملك و دارائی و اعتبارات استانی و بهبود عبور و مرور به این شهرداری تخصیص داده شده است.
شهردار هرمز از مدیران استان و شهرستان درخواست نمود نسبت به حل مشكلات عمرانی و رفع معضلات شهر هرمز تلاش مضاعفی داشته باشند.

1397/04/30
20:20:06
5.0 / 5
5177
تگهای خبر: احداث , جزیره هرمز , ساحل
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش