مرادی: كشتی های چینی با مجهزترین امكانات به جان صیادان سنتی افتاده اند


مرادی: كشتی های چینی با مجهزترین امكانات به جان صیادان سنتی افتاده اند فاما كیش: یك عضو كمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: امروز باید از وزیران كم كار ترسید و از تجمل گرایی بعضی از مدیران و ریخت و پاش هایی كه در كشور اتفاق می افتد، ترسید. امروز باید از فقری كه بر اثر سوء مدیریت به مردم تحمیل شده است ترسید. ایران كشوری فقیر نیست كه مردم مجبور باشند طمع تلخ فقر را بچشند.به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، احمد مرادی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس، بیان كرد: امروز در شرایطی این فرصت فراهم شده تا نطق داشته باشم كه در كشور مباحث اقتصادی پررنگ شده است. ارز به صورت بی سابقه افزایش پیدا كرده است و قیمت طلا و سكه روزانه بالا می رود و مردم را به شدت نگران كرده است. برخی از افراد هم این مساله را به برجام ربط می دهند. بنده با اعتقاد به فرمایشات مقام معظم رهبری و كلام گوهربار حضرت امام كه فرمودند آمریكا هیچ غلطی نمی تواند بكند، مطالبی را به سمع مردم می رسانم.

وی در ادامه اظهار داشت: ما ۴۰ سال درگیر موضوعاتی نظیر تحریم ها هستیم، مردم مشكلات و سختی ها را دیدند اما خم به ابرو نیاورند، در مقابل همین مردم كه فساد، تجمل گرایی، تبعیض و بی عدالتی را هم می بینند، اینها جسم و روح مردم را آزار می دهد، امروز دیگر كشورهای آزاده و مستقل از آمریكا وحشتی ندارند. امام (ره) و مقام معظم رهبری ابهت كاذبی كه در این كشور بود را در هم شكستند. امروز به جای ترس و وحشت از آمریكا باید از تیم اقتصادی دولت ترسید.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس افزود: امروز باید از وزیران كم كار ترسید و از تجمل گرایی بعضی از مدیران و ریخت و پاش هایی كه در كشور اتفاق می افتد، ترسید. امروز باید از فقری كه بر اثر سوء مدیریت به مردم تحمیل شده است ترسید. ایران كشوری فقیر نیست كه مردم مجبور باشند طمع تلخ فقر را بچشند. ما كشور قدرتمند و ثروتمندی هستیم، یكی از استان های ثروتمند و در عین حال فقیر هرمزگان است.

مرادی اضافه كرد: هرمزگان با بنادر و گمرك های مهم و پالایشگاه های نفت و گاز و صنایع مادر و مناطق آزاد و معادن غنی دارد ولی انگار هیچ چیز ندارد، همه اینها به نام هرمزگان و به كام دیگران است. با این همه داشته ها ۶۰ هزار خانوار مددجوی تحت پوشش كمیته امداد و سازمان بهزیستی در استان وجود دارد. بیش از ۲۰ درصد نرخ بیكاری جوانان در استان وجود دارد، ۲۴۰۰ كلاس درس تخریبی و كمبود ۱۷۰۰ تخت بیمارستانی و ۶۰ درصد جاده های خاكی و صعب العبور، بحران آب و نابودی كشاورزان و ده ها مشكل دیگر وجود دارد كه دل هر انسانی را می رنجاند.

وی خاطرنشان كرد: كشتی های چینی با مجهزترین امكانات به جان صیادان سنتی افتادند و مرتب به مردم دروغ می گویند كه چنین كشتی هایی وجود ندارد، دولت هم پنبه در گوش خود كرده و حاضر نیست صدای عدالتخواهی مردم هرمزگان را بشنود. هزاران میلیارد تومان درآمد از این استان كسب می گردد اما حاضر نیستند حداقل به وضعیت اسفبار استان آخر دهند.

مرادی تصریح كرد: هرمزگان را آنقدر بدبخت جلوه دادند كه حاضر نیستند مدیران آن را در استان های دیگر هم بپذیرند. به تازگی نماینده ای كه در استان همدان در انتصاب یك مدیر هرمزگانی انتقاد كرده است نمی داند كه هرمزگان هم اینك میزبان بیش از ۱۵ هزار همدانی است و این عزیزان به بهترین شكل در هرمزگان زندگی می كنند و رابطه عاطفی با مردم استان برقرار كردند. این نماینده اطلاع ندارد كه استاندار فعلی همدان بیش از ۱۷ سال در هرمزگان مشغول به خدمت بوده و ایشان محبت و میهمان نوازی مردم هرمزگان را به خوبی می داند. پیشنهاد می كنم این نماینده بعد از بررسی و مطالعه اظهارنظر كند.
1397/05/01
13:37:39
5.0 / 5
5067
تگهای خبر: كشتی , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش