سامان دهی عرضه صنایع دستی در بندرعباس


سامان دهی عرضه صنایع دستی در بندرعباس فاما كیش: به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ساحل پشت فرمانداری بندرعباس غرفه های عرضه صنایع دستی راه اندازی می شوند.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان كرد: شهر بندرعباس در بخش گردشگری می تواند بسیار پویا باشد و قرارگیری در كنار دریا ظرفیتی را فراهم نموده است كه می تواند به جذب بیشتر توریست در این شهر كمك شایانی كند.
«محمدمهدی جهانبخش» اضافه كرد: یكی از بخش هایی كه می تواند به توسعه گردشگری كمك شایانی كند عرضه صنایع دستی است.
وی افزود: با عنایت به این كه بندرعباس در زمینه صنایع دستی استعداد بسیار مقبولی را دارد، می توانیم با فراهم كردن شرایط برای عرضه صنایع دستی در ساحل در جهت پشتیبانی از فعالین حوزه صنایع دستی گامی مؤثر را برداریم.
جهانبخش افزود: در همین راستا بر آن هستیم كه با همكاری اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان، سازمان های مرتبط در شهرداری بندرعباس، شهرداری منطقه 2 بندرعباس و دیگر نهادها شرایط عرضه صنایع دستی را در ساحل فراهم آوریم.
وی خاطرنشان كرد: برای این امر در جهت ساماندهی ساحل در محل پشت فرمانداری بندرعباس با تبیین طرح های لازم به دنبال آن هستیم غرفه های عرضه صنایع دستی را برپا نماییم.1397/05/13
13:37:40
5.0 / 5
5608
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش