دارنده برنز پارالمپیك ریو: با اتكا به توانایی های خود به پاراآسیایی می روم نه با پارتی بازی


دارنده برنز پارالمپیك ریو: با اتكا به توانایی های خود به پاراآسیایی می روم نه با پارتی بازی فاما كیش: دارنده برنز پارالمپیك 2016 ریو به صحبت های دونده هرمزگانی نسبت به ضایع شدن حقش در عدم قرارگیری در فهرست اعزامی به مسابقات آسیایی جاكارتا واكنش نشان داد.


پیمان نصیری در گفت وگو با ایسنا، اضافه كرد: صحبت های كامبیز طارمی در مورد ضایع شدن حقش در عدم قرارگیری در فهرست اعزامی به مسابقات آسیایی جاكارتا هم اشتباه بود، اضافه كرد: ماده تخصصی بنده در مسابقات همواره دوی 1500 متر بوده است و در این ماده موفق به كسب 32 مدال جهانی و حتی پاراالمپیك شده ام.
وی با اشاره به اینكه انجمن دوومیدانی فدراسیون جانبازان و معلولین برای حضور ورزشكاران در پاراآسیایی جاكارتا زمان ورودی مشخص كرده بود، اظهار نمود: در مسابقه انتخابی هم توانستم مجوز ورودی را كسب كنم و حتی از زمان ورودی اعلام شده انجمن هم زمان بهتری ثبت كردم كه ركوردش در اختیار خودم است.
نصیری با اشاره به اینكه در انتخابی كه طارمی در گفت وگوی خود به آن اشاره به كرده به علت سرماخوردگی تنها جهت آمادگی بیشتر حضور پیدا كردم، افزود: بنده ورودی دو 1500 متر را در گذشته كسب كرده بودم و برای كسب آمادگی به صورت انتخابی در دو 400 متر دویدم، گرچه به دنبال حضور در این ماده نبوده و نیستم كه در گروه خود زمان 52: 70 ثانیه را ثبت كردم و طارمی در گروه خود 53: 10، درحالی كه ورودی مشخص شده 49 ثانیه بوده، پس طارمی به علت عدم كسب ركورد لازم موفق به حضور در پاراآسیایی نشده نه ضایع شدن حقش!
دارنده برنز پارالمپیك 2016 ریو با اشاره به اینكه به هیچ وجه قصد دویدن در دو 400 متر را ندارم و نمی دانم چرا طارمی با این صحبت ها به دنبال تخریب بنده بوده است، عنوان كرد: امیدوارم افراد برای اظهار نظراتشان اطلاعات كاملی داشته باشند و برای رسیدن خواسته شان فرد دیگری را تخریب نكنند؛ بنده اهل پارتی بازی نیستم و با اتكا به توانایی های خود به اینجا رسیده ام.
وی شرایط خویش را برای مسابقات پاراآسیایی جاكارتا مناسب دانست و تصریح كرد: شانس كسب مدال طلای بنده بسیار بالاست و برپایه ركوردهای ثبت شده به صورت حتم باید این مورد اتفاق بیفتد.
نصیری در انتها اظهار داشت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و مصدومیتی پیش نیاید امیدوارم مدال طلای این مسابقات را به دست آورم.1397/06/05
14:11:12
5.0 / 5
4467
تگهای خبر: هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش