توقیف ۴ دستگاه كانتینر حامل پارچه قاچاق در بندرعباس


توقیف ۴ دستگاه كانتینر حامل پارچه قاچاق در بندرعباس فاما كیش: ۴ دستگاه كانتینر حامل پارچه قاچاق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در عملیات پلیسی در شهرستان بندرعباس توقیف شد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد با بیان این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی دریافتند، افرادی سودجو به صورت شبكه ای و سازمان یافته قصد خارج كردن تعداد ۴ كانتینر پارچه قاچاق با استفاده از مبادی رسمی را دارند ازاین رو شناسایی و پیگیری مبحث را به صورت ویژه در دستور كار خود قراردادند.
وی ادامه داد: مأموران با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی، ۴ دستگاه كانتینر حامل پارچه های قاچاق را در یكی از مبادی خروجی شهر بندرعباس شناسایی و آن ها را متوقف كردند.
این مقام انتظامی خاطرنشان كرد: در بررسی تكمیلی مشخص شد كانتینرهای مذكور حامل پارچه قاچاق و فاقد هرگونه مدارك گمركی می باشند.
سرهنگ بهدانی فرد با اشاره به اینكه ارزش محموله مكشوفه برابر اعلام كارشناسان ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان كرد: در این زمینه ۹ متهم دستگیر و به دادسرا عرضه شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینكه پدیده قاچاق به اقتصاد كشور ضربه می زند، اظهار نمود: تمام تلاش و تلاش پلیس بر این است با همكاری و همدلی مردم و دیگر سازمان های مرتبط بتواند این پدیده را به حداقل رساند، محل های دپو قاچاق را شناسایی و به صورت ریشه ای این صدمه و معضل را برطرف كند.
1397/06/06
14:13:45
5.0 / 5
4670
تگهای خبر: بندرعباس , سازمان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش