استاندار هرمزگان:

راهكارهای اجرایی برای مرتفع ساختن مشكلات تعاونی های قشم در نظر گرفته شود


راهكارهای اجرایی برای مرتفع ساختن مشكلات تعاونی های قشم در نظر گرفته شود فاما كیش: استاندار هرمزگان اظهار داشت: همه تعاونی های نیمه فعال و غیرفعال باید شناسایی و مشكلات آن ها بررسی و راهكارهای اجرایی برای رفع مشكلات آن ها در نظر گرفته شود تا این تعاونی ها هم فعال شوند.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، «فریدون همتی» در نشست با جمعی از تعاون گران شهرستان قشم با بیان این كه بخش تعاون از ظرفیت بسیاری برای تولید اشتغال برخوردار است، اظهار نمود: با حمایت و رفع مشكلات این حوزه، تعاونی ها قادر خواهند بود، اشتغال بسیاری را تولید كنند.
وی افزود: تعاونی ها در هرمزگان فعالیت های گسترده ای دارند و محصولات متنوعی توسط آن ها تولید می گردد.
استاندار هرمزگان اضافه كرد: تولید 7000 شغل توسط تعاونی های شهرستان قشم، نشان دهنده فعالیت مناسب آن هاست و باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.
همتی خاطرنشان كرد: همه تعاونی های نیمه فعال و غیرفعال باید شناسایی و مشكلات آن ها بررسی و راهكارهای اجرایی برای رفع آن ها در نظر گرفته شود تا این تعاونی ها هم فعال شوند.
وی تصریح كرد: قشم شهرستانی دارای جمعیت بسیار و نیروهای فعال در زمینه های مختلف است و باید مسائل و مشكلات این شهرستان بیشتر مورد رسیدگی قرار گرفته و تا رفع مشكل، پیگیری شود.
استاندار هرمزگان با اشاره به مسائل مطرح شده از جانب نمایندگان تعاونی های صیادی قشم، خاطرنشان كرد: جهت رفع این مشكلات باید كمیته شیلات شهرستان قشم به ریاست فرماندار این شهرستان و با حضور مدیران و نمایندگان منطقه آزاد قشم و اداره كل شیلات استان تشكیل و موانع و مشكلات این حوزه را رفع كند.1397/06/31
13:34:46
5.0 / 5
5042
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش