شناور مسافری سانی در راه دریایی بندرعباس به شارجه قرار گرفت


شناور مسافری سانی در راه دریایی بندرعباس به شارجه قرار گرفت فاما كیش: شناور مسافری سانی با نام بین المللی كرانه لاین در راه دریایی بندرعباس به شارجه امارات قرار گرفت.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان، توسعه زیرساخت های گردشگری و ارتقای رضایت مندی مسافران را از اهداف افزودن این شناور در این مسیر دریایی عنوان نمود.

اله مراد عفیفی پور اظهار نمود: اداره كل بنادر و دریانوردی هرمزگان برای جذب بیشتر خطوط بین المللی كشتیرانی در راه بندرعباس آمادگی دارد.

وی اضافه كرد: بنادر شهید حقانی و باهنر بندرعباس تنها بنادر ویژه مسافری داخلی و بین المللی در كشور می باشند كه ظرفیت پذیرش و خدمات ویژه دارند.همچنین مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر هم اظهار داشت: این شناور با مالكیت بخش خصوصی داخلی در پنج كلاس رفاهی به مسافران خدمات می دهد.

حمیدرضا محمد حسینی با اشاره به اینكه كشتی سانی هفت طبقه ۱۵۰ اتاق و دویست و هشتاد تخت دارد، اظهار نمود: سالن های ورزشی و همایش، سینما، كافی شاپ و رستوران از امكانات این شناور است.

محمد حسینی خاطرنشان كرد: این شناور دو بار در هفته مسافران را جابه جا می كند و هزینه بلیت آن از ۳۶۰ هزار تومان تا یك میلیون تومان در كلاس های مختلف است.

به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، فاصله بندرعباس تا شارجه در امارات متحده عربی ۱۳۵ مایل دریایی است.


1397/07/05
21:12:51
5.0 / 5
4492
تگهای خبر: بنادر , بندرعباس , خدمات , دریا
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش