مدیركل ورزش و جوانان استان هرمزگان:

پیگیر برطرف شدن مشكلات مجموعه ورزشی خلیج فارس هستم


پیگیر برطرف شدن مشكلات مجموعه ورزشی خلیج فارس هستم فاما كیش: مدیركل ورزش و جوانان استان هرمزگان با تاكید بر اینكه بنده به جد پیگیر فعال شدن مجدد پروژه های راكد مانده ورزشی استان هرمزگان هستم، اظهار داشت: امیدوارم بزودی شاهد برطرف شدن مشكلات ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس باشیم.


محمدرضا امیاری در گفت وگو با ایسنا، در مورد وضعیت نامناسب ورزشگاه خلیج فارس، اضافه كرد: نخستین بازدید كاری خود بعد از مدیركلی ام از مجموعه ورزشی خلیج فارس صورت گرفت و مشكلات و موانع آن را بررسی كردم.
وی اظهار نمود: مكاتبه ای با مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی انجام دادم و از وی دعوت كردم تا هفت پروژه ای كه شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی باید در هرمزگان انجام می داده است، را بازدید و بررسی كند.
امیاری با اشاره به اینكه باید از نزدیك این پروژه ها مورد بازدید قرار بگیرد، مشكلاتش بررسی شود و دستورات تحقق و پیگیری برطرف شدن مشكلات داده شود، تصریح كرد: سالن 6 هزارنفری هم باید در مجموعه ورزشی خلیج فارس احداث می شده كه تابحال هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.
وی افزود: رونوشت این نامه به استاندار هرمزگان ارسال شده تا دیداری با استاندار و معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان در این راستا صورت بگیرد و این پروژه ها كه چندین سال است هیچ كاری برای آن ها صورت نگرفته، بار دیگر در راه ساخت وساز قرار گیرند.
مدیركل ورزش و جوانان استان هرمزگان عنوان كرد: بنده به جد پیگیر فعال شدن مجدد این پروژه ها هستم و امیدوارم بزودی شاهد برطرف شدن مشكلات ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس باشیم.
امیاری در انتها اظهار داشت: مطمئن باشید با پیگیری ها انجام شده از جانب استانداری، مجمع نمایندگان استان در مجلس و اداره كل ورزش و جوانان استان هرمزگان، پروژه های نیمه تمام یا تكمیل شده همراه با ایراد هم رفع گردد.
1397/07/16
22:53:32
5.0 / 5
4875
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش