معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

شناسایی عوامل گرایش به ناهنجاری های اجتماعی در جامعه یك اولویت است


شناسایی عوامل گرایش به ناهنجاری های اجتماعی در جامعه یك اولویت است فاما كیش: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: در راه مقابله و یا پیشگیری از صدمه های اجتماعی شناسایی عوامل افراد به ناهنجاری ها در جامعه یك اصل و اولویت است كه باید بیشتر به آن پرداخت.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، بهروز اكرمی در نشست با هیئت اندیشه ورزان، عنوان كرد: چنانچه عوامل اصلی گرایش افراد به ناهنجاری های اجتماعی در جامعه شناسایی شود راه های مقابله و پیشگیری از صدمه های آن ساده تر خواهد شد.
وی افزود: ریشه كنی صدمه های اجتماعی آرزوی تمامی جوامع بشری است اما نباید تمامی انرژی را صرف آن كرد بلكه باید به دنبال راهی برای سلامت جامعه و دور نگه داشتن آن از معضلات اجتماعی بود.
اكرمی تصریح كرد: تصمیمات درست در عرصه های مختلف بخصوص اجتماعی می تواند در كاهش صدمه ها در جامعه موثر باشد و این نیازمند ایده، خلاقیت، كار جمعی و در كنار آن ممارست و پشتكار است.
وی با اشاره به اینكه فضای مجازی می تواند نقش موثری در آشنایی افراد با مضرات گرایش به ناهنجاری های اجتماعی داشته باشد، اضافه كرد: باید از ظرفیت شبكه های اجتماعی در فضای مجازی در جهت مقابله و پیشگیری از صدمه های اجتماعی با آگاه سازی افراد بهره برد.
اكرمی بر استفاده از تجربیات جهانی در زمینه مقابله و پیشگیری از صدمه های اجتماعی تصریح كرد و اظهار داشت: باید در این مسیر از تجربه بشری در كنترل صدمه های اجتماعی بهره برد تا بتوان با بهره گیری از آن ها و خرد جمعی تصمیمات عملی و كاربردی در این زمینه اتخاذ نمود.1397/07/21
15:00:04
5.0 / 5
4632
تگهای خبر: هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش