معاون اتحادیه تشكل های قرآنی:

فرهنگ ترویج قرآن را در خانواده ها نهادینه نماییم


فرهنگ ترویج قرآن را در خانواده ها نهادینه نماییم فاما كیش: معاون مجامع و امور موسسات اتحادیه تشكل های قرآنی كشور با تاكید بر همدلی، همكاری و تعاملات همه جانبه با دستگاه های فرهنگی و قرآنی اظهار داشت: اتحادیه تشكل های قرآنی كشور اهتمام ویژه ای نسبت به استان های مرزی و محروم كشور دارد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، یدالله مشهور در دیدار با مدیركل تبلیغات اسلامی هرمزگان اظهار نمود: هدف از سفر به هرمزگان و سایر استان های مرزی، بررسی مسائل، مشكلات و چالش ها و بیان نقطه نظرات مدیران موسسات و خانه های قرآنی و انعكاس آن در جلسات اتحادیه است.
وی اظهار نمود: اتحادیه تشكل های قرآنی كشور اهتمام ویژه ای نسبت به استان های مرزی و محروم كشور دارد و تا كنون موسسات و خانه های قرآنی متعددی در كشور به جهت اجرای طرح های قرآنی متناسب با دستورالعمل های ابلاغی حمایت و تجهیز شدند.
مشهور با اشاره به اینكه در سال های ۹۴ و ۹۵ در حوزه آموزش های قرآنی این اتحادیه قریب به دو میلیارد تومان در سطح كشور پرداخت كرده ابراز كرد: متاسفانه طی دوسال گذشته به علت نبود اعتبارات مورد نیاز، هیچ گونه حمایت مالی صورت نگرفت، اما با برنامه ریزی انجام شده برای جذب بودجه مورد نیاز در این مناطق حساس، امیدواریم این امكان فراهم گردد.
وی با اشاره به اینكه امروز بایستی فرهنگ ترویج قرآن را در خانواده ها نهادینه نماییم تا بیشتر از پیش پرچم قرآن در سطوح مختلف جامعه برافراشته و احیاء شود، عنوان كرد: در مقطعی از زمان كه دشمنان اسلام چشم دوخته اند تا عقائد و باورهای دینی و قرآنی جوانان را بگیرند باید دستگاه هایی كه متصدی در حوزه قرآنی هستند، این اعتبارات را در اختیار موسسات و مراكز قرآنی قرار دهند تا با استمرار فعالیتها، بیشتر از پیش فرهنگ قرآن ترویج داده شود.
مشهور در انتها با تاكید بر اینكه باید آموزش های تخصصی برای همه گروه های قرآنی بخصوص حافظین در دستور كار مراكز قرآنی قرار گیرد، تصریح كرد: با عنایت به پیشرفت تكنولوژی و انعكاس مطالب مخرب در فضای مجازی كه از ایده و افكار دشمنان انقلاب است و می طلبد برای مقابله با آن، قرآن در میان جوانان و نوجوانان نشر و توسعه دهیم.1397/07/30
12:49:10
5.0 / 5
4808
تگهای خبر: پیشرفت , سفر , مرز , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش