آخرین وضعیت پروژه های ورزشی نیمه تمام ملی در هرمزگان


آخرین وضعیت پروژه های ورزشی نیمه تمام ملی در هرمزگان فاما كیش: مدیركل ورزش و جوانان استان هرمزگان به تشریح آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام ملی این استان پرداخت.


محمود رضا امیاری در حاشیه سفر مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی كشور به قشم در گفت وگو با ایسنا، اضافه كرد: در دیدار استاندار هرمزگان با مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی كشور و مدیرعامل منطقه آزاد قشم در مورد پروژه های نیمه تمام ورزشی استان هرمزگان مذاكراتی صورت گرفت.
وی اظهار نمود: در این میان پروژه های نیمه تمام ملی شامل استادیوم ورزشی ۱۰ هزار نفری میناب، تكمیل استادیوم ورزشی سام و زال قشم، سالن ورزشی شش هزار نفری بندرعباس، سالن ورزشی دوومیدانی و مجموعه ورزشی جانبازان و معلولین بندرعباس موردبررسی و پیشنهادات لازم جهت تكمیل سریع تر آن عنوان شد.
امیاری با اشاره به اینكه با نظر استاندار هرمزگان در مورد استادیوم ورزشی سام و زال قشم قرار بر آن شد ۳۰ درصد از اعتبارات آن از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد قشم و ۷۰ درصد آن بر عهده شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی كشور خواهد بود، افزود: در مورد استادیوم ورزشی ۱۰ هزاری نفری میناب هم قرار بر آن شد كه ۳۰ درصد از اعتبارات آن از محل اعتبارات استانی و ۷۰ درصد آن برعهده شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی كشور باشد.
مدیركل ورزش و جوانان استان هرمزگان در انتها عنوان كرد: همینطور پیگیری زمین جهت راه اندازی سالن ورزشی 6 هزارنفری بندرعباس، مقدمات راه اندازی دهكده ورزشی ساحلی، آبی بندرعباس و ۵۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال از جانب اداره كل ورزش و جوانان در دستور كار قرار گرفت.
1397/08/03
20:35:52
5.0 / 5
4604
تگهای خبر: آب , بندرعباس , ساحل , سازمان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش