سازمان منطقه آزاد كیش عضو سازمان جهانی گردشگری می شود


سازمان منطقه آزاد كیش عضو سازمان جهانی گردشگری می شود به گزارش فاما كیش تعامل با بخش های دولتی و خصوصی و عوامل صنعت گردشگری جهان و تبادل آمار گردشگری كشورهای عضو، از مهمترین مزیت های این عضویت است.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، معاون گردشگری منطقه آزاد كیش در این خصوص اظهار داشت: عضویت سازمان منطقه آزاد كیش بعنوان عضویت سازمان منطقه آزاد كیش در سازمان جهانی گردشگری نخستین منطقه آزاد تجاری، صنعتی كشورمان در صد و نهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در شهر منامه بحرین به تصویب رسید.
قائدیان اضافه كرد: استفاده از دستورالعمل بین المللی UNWTO برای تولید تعامل با بخش های دولتی و خصوصی و عوامل صنعت گردشگری جهان، تبادل آمار گردشگری كشورهای عضو، بهره مندی از كمكهای فنی و مشورتی سازمان جهانی گردشگری، دسترسی به كتابخانه الكترونیك و تبادل تجربیات موفق با كلیه اعضای وابسته آن سازمان را می توان از مهمترین مزیت های عضویت در این سازمان برشمرد.
وی اظهار نمود: برپایه راهبردهای تدوینی در حوزه گردشگری به وسیله سازمان منطقه آزاد كیش از 5 ماه گذشته اقدامات اجرایی برای عضویت در این سازمان بین المللی انجام شد و بعد از مكاتبات و ارسال اسناد و مدارك مرتبط، مقدمات كار فراهم گردید.
سازمان جهانی گردشگری بعنوان آژانس تخصصی سازمان ملل متحد مسئولیت ترویج و تبلیغ گردشگری پایدار و مسئولانه را در سراسر جهان به عهده دارد.
اعضای سازمان جهانی گردشگری شامل 156 كشور بعنوان اعضاء اصلی، 6 عضو پیوسته و حدود 500 عضو وابسته از بخشهای خصوصی، موسسات آموزشی، مقامات محلی و انجمن های گردشگری می باشد. 

1397/08/12
15:08:09
5.0 / 5
5007
تگهای خبر: سازمان , صنعت , كیش , گردشگری
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش