مشاور امور بین الملل مدیرعامل منطقه آزاد كیش


مشاور امور بین الملل مدیرعامل منطقه آزاد كیش به گزارش فاما كیش طی حكمی از جانب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش، محمود محمدی به عنوان «مشاور امور بین الملل مدیرعامل» منصوب گردید.به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، در حكم محمد ابراهیم انصاری لاری خطاب به محمدی آمده است: "با عنایت به سوابق روشن و تجارب پرارزش جنابعالی، به باعث این حكم به عنوان مشاور امور بین الملل مدیرعامل منصوب می شوید. امید است با عنایت خداوند متعال در جهت انجام این امر خطیر، پیوسته موفق و موید باشید. "

محمدی، عنوان مشاور وزیر، سخنگو و مدیركل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه را در كارنامه كاری خود دارد. محمدی سفیر ایران در جمهوری تونس بوده است و در سال 1389 راهی الجزایر شد و تا سال 1393 سفیر ایران در الجزایر بود.

نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی، نایب رئیس اول كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، رییس كمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی و رییس گروه های دوستی پارلمانی ایران و فرانسه و ایران و تونس از جمله سوابق وی در خانه ملت است.

محمدی، دبیری نخستین اجلاس شهرداران پایتخت ها و كلان شهرهای آسیایی را در كارنامه دارد و پیش از این مشاور بین الملل رییس دانشگاه و سرپرست معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

از دیگر سوابق مدیریتی وی در حوزه آموزش می توان به «قائم مقام دانشكده روابط بین الملل وزارت امور خارجه، استاد مركز آموزش های دیپلماتیك ویژه دیپلماتهای خارجی وزارت امور خارجه، استاد دانشگاه آزاد اسلامی و دانشكده روابط بین الملل وزارت امور خارجه» اشاره كرد. وی سابقه عضویت در گروه های بلند پایه بین الملل را دارد.

محمدی كه به چهار زبان ایتالیایی، انگلیسی، فرانسه و عربی تسلط دارد تا كنون مقالات زیادی در زمینه سازمانهای بین المللی و منطقه ای، سیاست خارجی و سیاست بین الملل به رشته تحریر در آورده و مقالات وی در سمینارها وكنفرانسهای بین المللی عرضه شده است.

وی دارای دكترا در سیاست بین الملل از دانشگاه خاور شناسی ناپل ایتالیا و مدرك تخصصی فوق دانشگاهی در مطالعات اروپایی است.

 

1396/08/24
21:26:18
5.0 / 5
6007
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش