جرائم رایانه ای عابر بانك ها در جزیره كیش


جرائم رایانه ای عابر بانك ها در جزیره كیش به گزارش فاما كیش، به نقل از میزان دادستان عمومی و انقلاب كیش از كاهش ارتكاب جرائم رایانه‌ای مربوط به عابربانك‌ها آگاهی داد و اظهار داشت: با نصب برچسب پیام‌های هشدار دهنده بر روی دستگاه‌های خودپرداز جزیره كیش تا حدود قابل ملاحظه‌ای از ارتكاب جرایم رایانه‌ای كم شده است.


محمد عباسی از كاهش ارتكاب جرائم رایانه‌ای مربوط به عابربانك‌ها خبرداد و گفت: با نصب برچسب پیام‌های هشدار دهنده بر روی دستگاه‌های خودپرداز جزیره كیش تا حدود قابل ملاحظه‌ای از ارتكاب جرایم رایانه‌ای كاسته شده است.
 
وی بیان داشت: تشكیل جلسات پیشگیری از وقوع جرم در جزیره كیش علاوه بر ایجاد هماهنگی و تعامل بین دستگاه‌های ذی مدخل تا حدود شایان توجهی به كاهش وقوع جرائم در این جزیره كمك كرده است.
 
این مقام قضایی در این باره توضیح داد: با تصمیم متخذه در این شورا در سال گذشته پیام‌های هشدار دهنده‌ای بر روی تمامی دستگاه‌های خودپرداز بانك‌ها راجع به كلاهبرداری‌های رایانه‌ای نصب كه تا حدود زیادی از ارتكاب این دسته از جرائم پیشگیری شد به صورتی كه در ایام عید حتی یك فقره شكایت پیرامون موضوع به دادگستری ارجاع نشده است.
 
عباسی همچنین از اقدام مناسب در مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در جزیره خبر داد و گفت: با تقویت یگان‌های انتظامی در مبادی ورودی جزیره، عرصه بر مجرمین تنگ و عرضه مواد مخدر در جزیره كاهش یافته است.
 
وی همچنین از الزام سازندگان ساختمان و مدیران مجتمع‌های تجاری بر نصب حفاظ‌های فلزی مناسب به منظور پیشگیری از سرقت پمپ‌های آب در اماكن مسكونی كه از شایع‌ترین موارد سرقت در این جزیره است در شورای پیشگیری از وقوع جرم این دادگستری خبر داد.
 
1396/04/24
20:03:12
5.0 / 5
5448
تگهای خبر: جزیره كیش
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش