فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد:

دستگیری كلاهبردار میلیاردی و كشف ۲۱ دستگاه كانتینر مسروقه


دستگیری كلاهبردار میلیاردی و كشف ۲۱ دستگاه كانتینر مسروقه فاما كیش: فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری كلاهبردار میلیاردی و كشف ۲۱ دستگاه كانتینر مسروقه آگاهی داد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، سردار عزیزاله ملكی با بیان این خبر اظهار داشت: كشف ۲۱ دستگاه كانتینر مسروقه به ارزش ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال كشف شد.
وی ادامه داد: به دنبال شكایت نماینده حقوقی یكی از شركت های كشتیرانی هرمزگان، در خصوص اینكه طی چند مدت اخیر تعدادی از كانتینر هایی كه در مالكیت شركت كشتیرانی و یا تحت اجاره آن بوده از خطوط نقل و انتقال مفقود و هیچ اثری از آنها نیست، بررسی سوژه به صورت ویژه در دستور كار كارآگاهان اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداری قرار گرفت.
فرمانده انتظامی هرمزگان اشاره كرد: در بررسی های اولیه مشخص شد تعدادی از كانتینر ها در كارگاه های تولید كانكس در یكی از استان های مركزی كشور كشف و توقیف شده است.
سردار ملكی اضافه كرد: با بررسی تكمیلی صورت گرفته شخصی به هویت "ع. ج" كه مالك یك شركت تعمیر كانتینر بوده و نسبت به خروج كانتینر از اسكله آشنایی كامل داشته مبادرت به خروج و فروش كانتینر ها كرده است.
وی اظهار نمود: بنا به مستندات و اظهارات مالكان كارگاه های خریدار كانتینر ها، متهم با مخدوش نمودن شماره سریال های كانتینر ها و زدن چسب شماره سریال مبادرت به فروش آنها كرده است.
فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینكه پیگیری سوژه برای كشف سایر كلاهبرداری های احتمالی در دست بررسی و اقدام است، بیان كرد: با هماهنگی قضائی و طی یك عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
1397/09/15
13:25:31
5.0 / 5
4918
تگهای خبر: اسكله , خرید , فروش , كشتی
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش