درپی آنچه دخالت خوانده شده مطرح شد

تهدید ووشوكار هرمزگانی به آتش زدن مدال هایش مقابل اداره كل!


تهدید ووشوكار هرمزگانی به آتش زدن مدال هایش مقابل اداره كل! فاما كیش: ووشوكار هرمزگانی با اشاره به اینكه شرایط به گونه ای پیش رفته است كه خانواده ام می گویند ما دیگر نمی خواهیم ورزش ووشو را دنبال كنی، اظهار داشت: تصمیم گرفته ام مدال ها و احكام افتخاراتم را جلوی هیئت ووشوی استان یا اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان بسوزانم.


طاهر قاسمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: از مرداد یا شهریورماه بود كه مشكلات من با هیات ووشوی استان هرمزگان آغاز شد. بنده داشتم برای مسابقات انتخابی تیم ملی آماده می شدم، سه ماه تمرین كردم، اردو زدم، یك ماه برای تمرین به تهران رفتم و وقتی برگشتم با برخی افراد در هیات ووشوی استان به مشكل بر خوردم.

این ووشوكار هرمزگانی با اشاره به اینكه افرادی در هیات ووشو حضور داشتند كه هیچ گونه سابقه ورزشی نداشتند و مدام در زندگی خصوصی و شخصی ورزشكاران دخالت می كردند و مشكل من با این افراد بود، اضافه كرد: پیش از مسابقات انتخابی به من گفتند ثبت نام تو را برای مسابقات انتخابی انجام داده ایم. 20 روز به مسابقات مانده بود كه مسئول ثبت نام به من گفت چرا ثبت نام نمی كنی؟ گفتم آقای بهرمن، رئیس هیات ووشوی استان هرمزگان كارهای ثبت نام من را انجام داده است كه وی اظهار نمود هیچ كس شما را ثبت نام نكرده است، آن قدر این مسئله كش پیدا كرد تا 10 روز پیش از مسابقات فدراسیون سایت ثبت نام را بست.

قاسمی افزود: در این حواشی آقای بهرمن به سفر كربلا رفته بود، كه بنده به آقای احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس در مجلس بازگشت كردم. آقای مرادی طی تماسی با آقای امیاری، مدیركل ورزش و جوانان هرمزگان از ایشان خواست كار بنده را پیگیری كنند كه آقای امیاری باز با فدراسیون هماهنگ كردند كه بنده ثبت نام شوم.

وی افزود: این مسئله مربوط به چند روز مانده به مسابقات بود. بعدازآن آقای امیاری با رئیس فدراسیون تماس گرفت كه گفتند طاهر قاسمی مشكل انضباطی دارد. من را 6 ماه بدون هیچ ابلاغیه ای محروم كردند، پس از آن كه مهلت به اتمام رسید و به مسابقات نرفتم به من گفتند كه محروم نبوده ای.

این ووشوكار هرمزگانی با اشاره به اینكه فكر می كنم دلیل این كارها خصومت شخصی بوده كه برخی افراد با من داشتند، اشاره كرد: آبرویم را همه جا برده اند و پشت سرم حرف هایی زده اند كه آن قدر ناجور است نمی توانم به زبان بیاورم.

وی با اشاره به اینكه آقای بهرمن قول داده كه با فدراسیون صحبت كند كه من به تیم ملی بروم، عنوان كرد: تیم ملی كه خانه خاله نیست. قانون دارد مسابقات انتخابی دارد و نمی گردد همین طور با صحبت كردن وارد تیم ملی شد.

این ووشوكار هرمزگانی با اشاره به اینكه هیئت استان هرمزگان مشكل دارد، اشاره كرد: بنده در تیم نوجوانان و جوانان استان حضور داشته ام. متأسفانه افراد در استان به یك سطحی كه در بزرگسالی می رسند حذف می شوند و دیگر حمایت نمی شوند.

قاسمی با اشاره به اینكه این مسئله تنها برای من به وجود نیامده است، بیان كرد: خیلی از قهرمانان مثل امین عسكری كه در سال 2006 نایب قهرمان آسیا شد، محمد سلیمان پور، مازیار عسكری و مهزیار محمدنژاد باز همین مشكل را داشتند. مهزیار محمدنژاد را به این علت كه در ستاد انتخاباتی رئیس هیئت ووشو فعالیت نكرده بود وارد حاشیه كرده و به هزار بهانه محرومش كردند. ما این را نفهمیدیم آقایان كار انتخاباتی می كنند یا ورزش؟

این ووشوكار هرمزگانی افزود: سه ماه تمرین كردم، به سالن می رفتم و من را از سالن بیرون می كردند. من قهرمان و الگوی بچه ها هستم و اصلاً به خاطر بچه ها به سالن می رفتم كه انگیزه ای داشته باشند. هر بار كه به سالن می رفتم برای ورود با موانع مختلفی روبه رو می شدم، به من گفتند حق ورود به سالن را نداری تا تعیین تكلیف شوی! مگر من چه كاری انجام داده ام كه حق ورود به سالن را هم نداشته باشم؟

قاسمی افزود: گفتند شما با فلان فرد كه مخالف رئیس هیئت بوده بیرون رفته ای و مقابل رئیس هیئت بلند شده ای و مقابل او طومار نوشته ای، من اصلاً در این فازها نیستم و رئیس هیئت خودش این فكرها را می كند؛ اصلاً هر كاری هم كه من كرده باشم این آقا باید با آینده من بازی كند و نگذارد برای مسابقات انتخابی بروم؟

وی اضافه كرد: الان شرایط به گونه ای شده كه خانواده ام می گویند ما دیگر نمی خواهیم ورزش ووشو را دنبال كنی. وقتی دیدم كسی كاری نمی كند تصمیم گرفتم نامه ای به استاندار بنویسم.

این ووشوكار هرمزگانی با اشاره به اینكه از مسئولین می خواهم به فكر ورزشكاران استان باشند، اشاره كرد: در هیئت ووشو عده ای دارند كار انتخاباتی می كنند و خیلی راحت قهرمانان را كنار می زنند؛ حتی تصمیم گرفته ام مدال ها و افتخاراتم را جلوی هیئت ووشوی استان هرمزگان یا اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان بسوزانم.
1397/10/02
20:31:54
5.0 / 5
4270
تگهای خبر: آب , بندرعباس , سایت , سفر
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش