نماینده مردم غرب هرمزگان مطرح كرد

كشتی نسازی كه كشتی سازی شد


كشتی نسازی كه كشتی سازی شد فاما كیش: نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس اظهار داشت: مجموعه ای كه سال ها پیش بانام كشتی نسازی معروف بود امروز به آن چنان پویایی و توانمندی رسیده است كه در ساخت و تعمیرات انواع شناورها خودكفا و به معنای واقعی كلمه كشتی سازی است.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، ناصر شریفی در حاشیه بازدید از شركت مجتمع كشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، اظهار نمود: با تمام وجود خود بعنوان یك هرمزگانی تلاش خواهم كرد تا موانعی كه در مقابل این مجتمع صنعتی وجود دارد مرتفع شود.
وی اظهار داشت: افتخار می كنم مجموعه ای كه سال ها پیش با نام كشتی نسازی معروف بود امروز به آن چنان پویایی و توانمندی رسیده است كه در ساخت و تعمیرات انواع شناورها خودكفا و به معنای واقعی كلمه كشتی سازی است.
وی با اشاره به استفاده از نخبگان در صنعت اظهار داشت: با ارتباط صنعت و دانشگاه و همین طور استفاده از نخبگان می توانیم اتفاق های خوبی را رقم بزنیم.
همین طور حمید رضائیان اصل مدیرعامل ایزوایكو باز در این نشست تصریح كرد: این مجتمع با 1100 هكتار زیربنا و همین طور بهره گیری از 5200 نفر پرسنل یكی از بزرگ ترین زیرساخت های دریایی كشور است.
وی با اشاره به این كه «با باور داشتن به توانایی های خود می توانیم ناممكن ها را ممكن كنیم»، اظهار داشت: تعمیر ریگ های حفاری نیازمند دانش تخصصی و بسیار پیچیده ای است كه تا قبل از این در اختیار انگلستان و آمریكا بود؛ اما با باورمندی و تكیه بر توان نیروی داخلی، امروز ایزوایكو به هاب تعمیرات ریگ های حفاری تبدیل گشته است.
وی با اشاره به این كه «شعار امسال «حمایت از كالای ایرانی» است» اظهار داشت: كشور امروز در وضعیت ویژه ای قرارگرفته و می توان با تاكید بر توانمندی های این مجموعه درزمینه تعمیرات، از خروج میزان زیادی ارز جلوگیری كرد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی كشتی سازی خلیج فارس با اشاره به نقش كلیدی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی می تواند با تصویب یك قانون بر استفاده از توان مجموعه های داخلی تاكید و كارفرماها را ملزم سازد كه سفارش های ساخت و تعمیرات را به مجموعه های توانمندی چون ایزوایكو بسپارند تا ضمن اشتغال زایی پایدار از خروج میزان زیادی ارز جلوگیری شود.1397/10/29
15:15:11
5.0 / 5
4667
تگهای خبر: تخصص , خلیج فارس , دریا , ساحل
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش