بندرعباس به جمع كلانشهرهای كشور پیوست


بندرعباس به جمع كلانشهرهای كشور پیوست به گزارش فاما كیش معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از ارتقا درجه رتبه شهرداری بندرعباس خبرداد و اظهار داشت: شهر بندرعباس با ارتقاء به رتبه ۱۱ از مجموعه كل ۱۲ رتبه شهرداری های كشور به جمع كلان شهرهای كشور پیوست.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، رضا مدرس ضمن اعلام این خبر اضافه كرد: بهترین رتبه شهرداری در كشور ۱۲ است كه شهرداری بندرعباس توانست امتیاز ۱۱ و شهرداری لمزان امتیاز ۳ را كسب كنند.
وی افزود: ارتقاء درجه شهرداری های ذكر شده به استناد تبصره (۳) ماده یك آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰.۴.۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر مبنای شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها كه فروردین ۹۴ به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت كشور رسیده، صورت گرفته است.
مدرس تصریح كرد: به باعث دستورالعمل ابلاغی وزارت كشور، شهرداری هایی كه چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خویش را بعد از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور ارسال كنند كه این امر در هرمزگان هم صورت گرفت و ارتقاء درجه دو شهرداری را به دنبال داشت.
وی تصریح كرد: درجه بندی شهرداری ها سبب می شود ساختار تشكیلاتی شهرداری ها به تبع ابلاغ درجه جدید تغییر و نظام پرداخت حقوق به شهرداران هم ارتقاء می یابد.
مدرس خاطرنشان كرد: مدارك و مستندات درجه بندی شهرداری های مذكور در كارگروه ساماندهی درجه بندی شهرداری ها در معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور بررسی و ارتقاء درجه شهرداری های مذكور تصویب گردید.

دبیر: زهرا حبیب پور


1397/11/02
14:52:20
5.0 / 5
4341
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش