نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

ورود سپاه به سوژه كشتی های چینی قابل تقدیر است


ورود سپاه به سوژه كشتی های چینی قابل تقدیر است فاما كیش: نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ورود نیروی دریایی سپاه در زمینه كشتی های چینی به خصوص در شهرستان جاسك قدرتمند و قابل تقدیر است.


احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تسلیت شهادت تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی به خانواده های معظم این شهیدان، نیروهای مسلح، سپاه پاسداران و رهبر معظم انقلاب و فرماندهی كل قوا، اضافه كرد: جنایت تروریستی شب گذشته و شهادت تعدادی از جان بركفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرزندان ملت شریف ایران، بار دیگر نمایش كور و رذیلانه جنایتكارانی بود كه اقتدار و عظمت ملت و نظام اسلامی را نشانه رفته و قلب ملت بزرگ ایران جریحه دار كردند.
وی در ادامه اظهار نمود: از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سرلشكر جعفری برای ورود به مسئله مهم كشتی های چینی در خلیج فارس تشكر می كنم.
وی اشاره كرد: مدت زیادی در مجلس و جاهای مختلف فریاد زدم كه كشتی های چینی در خال از بین بردن ذخایر دریایی خلیج فارسهستند، اما مسئولین شیلات كشور زیر بار این مسئله نمی رفتند؛ خوشبختانه مسئولین كشور سپس نطق بنده در مجلس و رسانه ای شدن سوژه متوجه راستی و درستی آن شدند.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس افزود: صیادان در خیلی از بنادر استان اظهار می كردند كه دیگر ماهی و صیدی در دریا وجود ندارد؛ این مسئله خیانت به كشور بوده و تنها نباید به استیضاح وزیر جهاد كشاورزی بسنده كرد بلكه باید كار به محاكمه وزیر و تمام افرادی كه در این مسئله نقش داشتند، بكشد.
مرادی اشاره كرد: هم اكنون نیروی دریایی سپاه ورود كرده و سوژه كشتی های چینی را به خصوص در جاسك خیلی قوی پیگیری می كند، این كار جای تقدیر دارد و بنده از این دید حمایت می كنم.
وی با اشاره به اینكه دیگر هیچ امیدی به شفاف سازی شیلات نداریم و شیلات خود در مسئله كشتی های چینی مماشات كرده و زد و بندهایی در سطح ملی شكل گرفته است، عنوان كرد: متأسفانه شیلات تابحال حتی یكی از قراردادهایی را كه مدعی آن است نشان نداده و این كار رانتی آشكار است؛ هم اكنون تنها راه مبارزه با كشتی های چینی كه ذخایر دریایی ما را جارو می كنند ورود سپاه به مسئله است كه خوشبختانه ورود كرده است.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس اشاره كرد: مسئله مهم دیگر كاركنانی است كه بر روی این كشتی ها كار می كنند كه همه چینی هستند و جالب تر اینكه این كشتی های چینی با خدمه چینی سوخت یارانه ای دریافت می كنند تا ذخایر دریایی ما را جارو كرده و به كشور خود ببرند.
مرادی با تاكید بر اینكه ورود كشتی های چینی به آب های خلیج فارس و این برداشت های عظیم از ذخایر دریایی ظلمی به مردم ایران است و دولت در این زمینه بسیار كوتاهی كرده است، بیان كرد: جبران این تخلفات و كوتاهی های دولت تنها با حكم دستگاه قضائی ممكن می شود و همه افرادی كه در این مسئله دست دارند باید به اشد مجازات برسند.1397/11/25
22:50:24
5.0 / 5
4796
تگهای خبر: آب , بنادر , خلیج فارس , دریا
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش