دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس خبر داد:

از ترخیص 154 كانتینر گوشت تا عرضه 60 كانتینر گوشت دیگر به بازار


از ترخیص 154 كانتینر گوشت تا عرضه 60 كانتینر گوشت دیگر به بازار فاما كیش: دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس از ترخیص 154 كانتینر گوشت دپو شده از گمرگ شهید رجایی به صورت قطعی آگاهی داد و اظهار نمود: با تدابیر اتخاذ شده 60 كانتینر گوشت دیگر طی هفته آینده به بازار مصرف عرضه خواهد شد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، ابوالفتح ابوالهادی در تشریح آخرین اقدامات انجام شده به منظور تعیین تكلیف كانتینرهای گوشت دپو شده در گمرگ بندر شهید رجایی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تا این لحظه از تعداد 619 كانتینر گوشت مزبور، تعداد 154 كانتینر به صورت قطعی توسط مالكین ترخیص شده است.
وی تصریح كرد: بعد از طی روند تحقیقات و بررسی اسناد و مدارك موجود و با شناسایی تعداد 60 كانتینر گوشت دیگر هم در نتیجه اتخاذ تدابیر لازم و بعد از نمونه برداری توسط اداره كل دامپزشكی استان هرمزگان، مقرر شده این محموله عظیم گوشت تا هفته آینده به بازار مصرف عرضه و در چرخه توزیع قرار گیرد.
ابوالهادی افزود: با اقدامات انجام شده، تعداد 250 كانتینر گوشت به گمرگ وارد شده است كه باوجود خروج كانتینرهای گوشت الان تعداد 815 كانتینر گوشت در اسكله بندر شهید رجایی بندرعباس موجود است و روند واردات گوشت همچنان ادامه دارد.
دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس در انتها خاطرنشان كرد: تعداد 111 كانتینر گوشت هم توسط اداره كل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان شناسایی و به صاحبان كالا جهت انجام تشریفات ترخیص ابلاغ و اعلام رسمی شده است كه ظرف مهلت مقرر نسبت به ترخیص آن اقدام نمایند.
1397/12/09
16:09:00
5.0 / 5
4442
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش