فرمانده منطقه یكم نیروی دریایی سپاه:

با همه توان جلوی صید ترال در خلیج فارس را می گیریم


با همه توان جلوی صید ترال در خلیج فارس را می گیریم به گزارش فاما كیش فرمانده منطقه یكم نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: نباید در خلیج فارس صید ترال صورت گیرد و كشتی های مربوط باید برای انجام این كار به دریاهای دور بروند، ما با همه توان ورود خواهیم كرد، جلوی صید ترال را خواهیم گرفت و روی این مورد پافشاری خواهیم كرد.


سرهنگ عباس غلامشاهی در گفتگو با ایسنا، درباره ورود نیروی دریایی سپاه به مسئله صید ترال در خلیج فارس اظهار نمود: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت تكلیف و مأموریت انقلابی كه در حفظ منافع مردم و نظام مقدس اسلامی دارد در همه عرصه ها خصوصاً در دریا ورود می كند.
وی افزود: اخیراً به جهت تغییراتی كه در وضعیت معیشت مردم به وجود آمده و باعث گلایه مندی آنان از وضع صید و صیادی شده، نیروی دریایی سپاه به این امر یعنی صید ترال كه صید مضری برای زیست دریایی و آبزیان و صیادان است ورود كرده است.
فرمانده منطقه یكم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینكه ما اعتقاد داریم نباید در خلیج فارس صید ترال صورت گیرد و كشتی های مربوط باید برای انجام این كار به دریاهای دور بروند، اضافه كرد: ما با همه توان ورود خواهیم كرد، جلوی صید ترال را خواهیم گرفت و روی این مورد پافشاری خواهیم كرد.
سرهنگ غلامشاهی با اشاره به اینكه امیدواریم بتوانیم تا جایی كه منافع ملت خصوصاً ساحل نشینان و صیادان بومی و محلی ساحلی را تأمین نماییم به این كار ادامه دهیم، خاطرنشان كرد: از زمانی كه نیروی دریایی سپاه انقلاب اسلامی به این مسئله ورود كرده مقدار صید ترال بسیار كاهش یافته است مردم و حتی مسئولین پیام های تشكر خویش را به نیروی دریایی سپاه و سردار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه می رسانند.
وی افزود: ما مكلف هستیم از منافع مردم و منافع ملی حراست نماییم تا مردم كه صاحب اصلی نظام هستند بتوانند از مواهب دریا و ساحل بهره برده و رزق و روزی خویش را به دست آورند؛ ما هم به رضایت مردم و منافع ملی احترام گذاشته و این كار را ادامه خواهیم داد.
1397/12/27
22:29:40
5.0 / 5
4377
تگهای خبر: آب , خلیج فارس , دریا , ساحل
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش