برگزاری دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده قاچاق سازمان یافته سوخت یارانه ای


برگزاری دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده قاچاق سازمان یافته سوخت یارانه ای فاما كیش: دومین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شركت شیمی دُر سلف و پنج متهم دیگر به بهتان بی نظمی در نظام اقتصادی كشور بوسیله قاچاق سازمان یافته سوخت یارانه ای در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی استان هرمزگان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین اكبری اجرا شد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین اكبری رئیس دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی استان هرمزگان در آغاز دومین جلسه رسیدگی به اتهامات 7 نفر از متهمین به بی نظمی در نظام اقتصادی كشور بوسیله قاچاق سازمان یافته سوخت یارانه ای موسوم به شیمی دُر سلف با بیان رسمیت جلسه و تاكید بر ضرورت رعایت نظم از طرف حاضرین به شرح مواد 193، 194 و 195 قانون آیین دادرسی كیفری خطاب به متهمین پرداخت و سپس آن با بیان موارد اتهامی از هر یك از متهمین و وكلای آنها خواست تا در جایگاه حاضر و به دفاع بپردازند.
سپس احضار متهم هنریك درغوكاسیان رئیس هیأت مدیره شركت شیمی دُر سلف و مالك باشگاه ورزشی شیمی دُر توسط رئیس دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان هرمزگان و تفهیم اتهام، وی با حضور در جایگاه به اتهامات خود در خصوص مشاركت در قاچاق سازمان یافته و معاونت رشا به كارمندان گمرك بوسیله تهیه وسایل ارتكاب جرم و پشتیبانی مالی این امر پاسخ داد.
همین طور دیگر متهمین این پرونده به نام های محمود زاچ كانیها، كوروش ایزدی، سعید معتمد و محمد علی موسوی فخر به دفاع از خود پرداختند و وكیل متهم زاره درغوكاسیان برادر رئیس هیأت مدیره شركت شیمی دُر سلف باز دفاعیات خودرا نمایش كرد.
درانتها حجت الاسلام والمسلمین اكبری رئیس دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان هرمزگان ختم جلسه رسیدگی را اعلام نمود.
1397/12/29
14:21:56
5.0 / 5
4268
تگهای خبر: سازمان , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش