اعزام هشتاد نفر از تیپ یكم تفنگداران دریایی امام حسین (ع) نداجا به خوزستان


اعزام هشتاد نفر از تیپ یكم تفنگداران دریایی امام حسین (ع) نداجا به خوزستان به گزارش فاما كیش گروه هشتاد نفره از تیپ یكم تفنگداران دریایی امام حسین (ع) منطقه یكم نیروی دریایی امامت ارتش جمهوری اسلامی در بندرعباس با دو فروند هواپیما به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، فرمانده تكاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه اعزام این گروه، اظهار داشت: این نیروها برای كمك به مردم مناطق سیل زده در سوسنگرد، جابجایی نیروها و ادوات و تخلیه شهرها از سیلاب فعالیت می نمایند.
امیردریادار دوم سیدمرتضی درخوران اضافه كرد: این سومین گروه اعزامی به مناطق سیل زده از بندرعباس است و تا كنون بیشتر از ۲۰۰ نفر به مناطق سیل زده اعزام شده اند.
وی با اشاره به اینكه ۳۰ قایق سبك هم به این مناطق اعزام شده تا نیروهای ارتش به مردم سیل زده كمك كنند، خاطرنشان كرد: این نیروها تا هر زمانی كه نیاز باشد در مناطق سیل زده باقی می مانند.
امیردریادار دوم درخوران با اشاره به اینكه این نیروها با دو فروند هواپیمای فوكر ۲۷ به خوزستان اعزام شدند، اظهار نمود: قبل از این هم چهار سورتی پرواز برای انتقال نیرو و تجهیزات از بندرعباس به مناطق سیل زده اعزام شده است.
1398/01/20
14:42:58
5.0 / 5
4632
تگهای خبر: بندرعباس , دریا , هواپیما
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش