مدیركل سابق راه و شهرسازی استان:

واگذاری پنج هزار واحد مسكونی به كارمندان فاقد مسكن در هرمزگان


واگذاری پنج هزار واحد مسكونی به كارمندان فاقد مسكن در هرمزگان فاما كیش: مدیركل سابق راه و شهرسازی استان هرمزگان با اشاره به اینكه امروز چهارصد روستا را از محرومیت نجات دادیم اما هیچ وقت به دنبال تبلیغات نبوده ام اظهار داشت: پنج هزار واحد مسكونی به كارمندانی كه بین پنج سال تا 14 سال در حال فعالیت بوده و فاقد مسكن بوده، واگذار خواهد شد.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، غلامحسین شیری در آئین تكریم و معارفه مدیران كل سابق و جدید راه و شهرسازی استان هرمزگان، اضافه كرد: از اعتماد مسئولان كشوری و استانی و تمامی حمایت هایشان تقدیر و تشكر می كنم و اگر این حمایت ها نبود به واقع نمی توانستیم كارها را پیش ببریم.
وی با اشاره به اینكه تعامل مناسبی با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، استاندار هرمزگان و مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس داشتم، خاطرنشان كرد: با تمامی شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها تعامل در سطح عالی برقرار بود و به خوبی برنامه ها پیش رفت.
مدیركل سابق راه و شهرسازی استان هرمزگان با اشاره به اینكه فیلم اكران شده در وصف بنده در این مراسم را ندیده بودم و تمامی عملكردهای گفته شده به واسطه تلاش كاركنان اداره ره و شهرسازی بوده است، تصریح كرد: یك فرد نمی تواند كاری به پیش ببرد بلكه باید یك تیم هماهنگ و یكدل كارها را به پیش ببرد.
وی با اشاره به اینكه دو هزار و 700 كیلومتر راه روستایی استان نیاز به برنامه برای نوسازی تا آسفالت داشت كه با برنامه های گذشته نیاز به 54 سال كار داشت، افزود: با برنامه ریزی و كار جهادی كارها را در سه برنامه یك هزار كیلومتر اول و دوم و هفت صد كیلومتری پیش بردیم.
شیری با اشاره به اینكه در شرایط بد اقتصادی پیمانكاران به واقع سنگ تمامی گذاشته و یك هزار كیلومتر نخست را انجام و ركوردی تاریخی در كشور رقم بزنند، اظهار نمود: یك هزار كیلومتر دوم در زمان استانداری آقای همتی آغاز و بیشتر از 407 كیلومتر هم اكنون به مرحله آسفالت رسیده و مابقی آن هم با تأمین قیر در انتها شهریورماه به آخر خواهد رسید.
وی با اشاره به اینكه هفت صد كیلومتر باقیمانده تا آخر دولت دوازدهم هم به آخر خواهد رسید، اظهار نمود: در بحث مسكن استان هرمزگان نامتقارن رشد كرده بود كه نیاز به یك برنامه عملیاتی مناسب بود كه در یازده شهر این مورد محقق و پیمانكاران در حال آماده سازی زمین های مشخص شده هستند.
مدیركل سابق راه و شهرسازی هرمزگان با اشاره به اینكه تا افق 1420 وضعیت مسكن بندرعباس برنامه ریزی و از آن تاریخ دیگر نباید مشكلی در بحث مسكن در شهر بندرعباس وجود داشته باشد.
وی با اشاره به اینكه پنج هزار واحد مسكونی به كارمندانی كه بین پنج سال تا 14 سال در حال فعالیت بوده و فاقد مسكن بوده، واگذار خواهد شد، افزود: در بحث بازآفرینی حركتی مناسب از جانب راه و شهرسازی با فرماندهی استاندار هرمزگان انجام و شهرداری هم به مدد آمد.
شیری با اشاره به اینكه پیشرفت محله چاهستانی ها مطلوب بوده و تا سال آینده این منطقه از محرومیت خارج می شود، خاطرنشان كرد: از شهرداری بندرعباس و شركت های آب و برق منطقه ای به واسطه همكاری هایشان تقدیر می كنم.
او در آخر با اشاره به اینكه امروز چهارصد روستا را از محرومیت نجات دادیم اما هیچ وقت به دنبال تبلیغات نبوده ام، اضافه كرد: یكی از شاخص های موفقیت در راه و شهرسازی هرمزگان وحدت و همدلی برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده بود.
1398/01/21
14:34:55
5.0 / 5
4853
تگهای خبر: آب , بندرعباس , پیشرفت , مسكن
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش