معاون وزیر اقتصاد:

هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری خارجی ها نداریم


هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری خارجی ها نداریم فاما كیش: رئیس كل سازمان سرمایه گذاری و كمك های اقتصادی و فنی ایران ضمن اعلام اینكه هیچ محدودیتی برای حضور سرمایه گذاران خارجی در كشور وجود ندارد، اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه جذب ۶۵ میلیون دلار بوسیله سرمایه گذاری خارجی پیش بینی شده كه باید از ظرفیت نمایندگی های وزارت خارجه در دیگر كشورها بهره ببریم تا بتوانیم سرمایه گذاران خارجی را جذب نماییم.


به گزارش فاما كیش به نقل از ایسنا، سید علی محمد موسوی امروز (دوشنبه) در سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، اظهار نمود: هرمزگان از ظرفیت های بالایی برای جذب سرمایه گذاری برخوردار می باشد.
وی با اشاره به اینكه باید با ایجاد وحدت رویه از سردرگمی سرمایه گذار خارجی جلوگیری نماییم، اشاره كرد: در عرصه سرمایه گذاری باید به سمت ائتلاف سرمایه گذاری داخلی و خارجی و سرمایه گذاری مجدد حركت كرد.
موسوی افزود: سرمایه گذاران توجه داشته باشند به منظور پیشگیری از بعضی ناهماهنگی ها و سرگردانی ها فقط بوسیله سازمان سرمایه گذاری در استان نسبت به انجام فعالیت های خود و صدور مجوز اقدام نمایند.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینكه هیچ محدودیتی برای حضور سرمایه گذاران خارجی در كشور وجود ندارد، اشاره كرد: باید بخش خصوصی را وارد سرمایه گذاری نماییم و از حضور و ظرفیت آنها استفاده نمائیم.
وی افزود: باید از ظرفیت نمایندگی های وزارت خارجه در دیگر كشورها بهره ببریم تا بتوانیم سرمایه گذاران خارجی را جذب و شاهد توسعه استان هرمزگان باشیم.
موسوی با اشاره به اینكه امیدواریم این همایش نقطه عطفی برای استان زرخیز هرمزگان باشد، افزود: هیچ گاه سرمایه گذارانی كه در این مقطع زمانی در ایران مبادرت به سرمایه گذاری می كنند را فراموش نخواهیم كرد.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینكه تلاش مان در این است كه به سمت جذب سرمایه گذاران خارجی پیش رویم، اشاره كرد: در برنامه ششم توسعه باز جذب ۶۵ میلیون دلار بوسیله سرمایه گذاری خارجی پیش بینی شده است.1398/01/26
16:08:03
5.0 / 5
4868
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش