نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

سیل اخیر نمایانگر ارتباط عمیق ارتش و مردم بود


سیل اخیر نمایانگر ارتباط عمیق ارتش و مردم بود به گزارش فاما كیش نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار داشت: حادثه سیل به خوبی نمایانگر ارتباط عمیق ارتش و مردم بود به خصوص آن لحظه ای كه سرهنگ ارتشی، پیرمردی را بر روی دوش خود قرار داد مبین تواضع، تدین، انقلابی و شكست ناپذیری ارتش جمهوری اسلامی ایران است كه ما به آن و شهدایش افتخار می نماییم.


به گزارش خبرگزاری ایسنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی بامداد امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس ضمن تبریك میلاد باسعادت امام زمان (عج) و روز ارتش، اظهار نمود: برای پی بردن به جایگاه ارتش در دو مقوله باید بحث شود، اول ترسیمی كه بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب نسبت به ارتش دارند و دوم نگاهی به عملكرد ارتش كه ترسیم امام و رهبری معزز را مجسم و در عمل نمایان می كند.
وی با اشاره به تعابیر مقام معظم رهبری در مورد ارتش، اضافه كرد: رهبر معظم انقلاب ارتش جمهوری اسلامی ایران را ضامن استقلال كشور می داند و آنرا تنها ارتش در دنیا قلمداد می كند كه در خدمت مردم و منافع ملی است.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح كرد: باید افتخار كرد به ارتشی كه در اوج تسلیم جاودانه خود حصار تعبد و طاغوت را شكست كه هنر بزرگی بود. چونكه رژیم طاغوت ده ها سال بر روی ارتش كار كرده بود و آنرا بر یك تسلیم جاودانه قرار داده بود و این عقیده را داشت كه اگر همه بر ضد رژیم شاهنشاهی شوند ارتش از رژیم حمایت خواهد نمود اما ارتشی كه سرمایه گذاری فراوان بر روی آن شده بود یك دفعه حصار را شكست و این یك هنر، و منحصر به ارتش الهی ما است.
نعیم آبادی تصریح كرد: در دنیا ارتشی كه نظام فاسد قبلی را رها كند و یك دفعه در دامن مردم قرار بگیرد وجود ندارد و از این حیث، ارتش ایران منحصر به فرد است.
وی بیان كرد: ارتش در عمل، ترسیم امام و رهبری را به خوبی نشان داد و در دفاع مقدس با امكانات محدودی كه از زمان طاغوت باقی مانده بود در مقابل هجمه گسترده جهانی مردانه جنگید.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به اینكه در مقایسه با دشمن، واقعا دست ما از لحاظ تسلیحاتی خالی بود، اظهار نمود: آنچه ما داشتیم جان مومن بود و این جان مومن بر همه چیز مسلط شد و ما توانستیم دشمن را به زانو در بیاوریم.
نعیم آبادی خاطرنشان كرد: تمام قدرت های دنیا با همه اختلاف هایی كه با همدیگر داشتند در كمك به صدام متحد بودند و تسلیحات شان را برای نابودی ایران در اختیار رژیم بعث قرار داده بودند.
وی عنوان كرد: وقتی كه ارتش اسلامی باشد به پشتوانه مردم و توكل بر خدا شكست ناپذیر است و سربازی كه به اذن الله بخواهد ملتی را حفظ كند خداوند یار و یاور او می شود.1398/01/30
13:48:43
5.0 / 5
4702
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش